Najnowsze wiadomości

29 czerwca 2022 23:21

2021 Trendy łazienkowe od wielkich guru designuCo to są targi KBIS? To największe targi w USA, na których prezentowane są najlepsze style łazienkowe, projekty, kolory, wykończenia, trendy i technologie. Tutaj, liderzy branży zbierają się razem, aby podzielić się tym, co nowe, gorące i nadchodzące w łazienkach. Ten fantastyczny pokaz kąpieli jest go-to miejsce dla uzyskania wewnątrz scoops, w czasie rzeczywistym, od sprzedawców i producentów. A my mamy informacje o tym, co czeka nas w trendach łazienkowych na rok 2018.

4 Trendy łazienkowe, na które musisz się zdecydować

Czy rok 2021 jest rokiem przemodelowania Twojej łazienki? Chcesz być wyjątkowy, ale jednocześnie trochę modny? Cóż, mamy informacje prosto od ekspertów z KBIS na temat tego, co będzie trendy w łazienkach po zakończeniu wakacji. Oto cztery trendy łazienkowe, których nie chcesz przegapić:

1. Granit odchodzi do przeszłości.

Byłeś już na zakupach blatów łazienkowych? Cóż, może się okazać, że granit jest o wiele bardziej przystępne te dni. To dlatego, że kwarc jest to, co jest w teraz! Pochodzi z wielu opcji wykończenia, i jest niezwykle trwały. Plus, to daje twój loo znacznie świeższy wygląd niż ten stary granit z lat 90-tych.

2. Mosiądz powrócił.

Możesz w to uwierzyć? Mosiądz jest z powrotem ... ponownie! Teraz, jeśli jesteś do klasycznego wyglądu dla swojej łazienki, satyna i chrom są nadal najwyższe metale. Chcesz trochę blasku, ale nie za dużo? Różane złoto nadal będzie trendy w 2021 roku. Ale, jeśli pragniesz niesamowitego blasku od armatury łazienkowej, wybierz błyszczący mosiądz.

łazienka

3. Zlewozmywaki z kamienia to nowy gorący temat.

Na targach zaprezentowano jedne z najbardziej artystycznie wykonanych, ręcznie rzeźbionych kamiennych zlewozmywaków w historii. I, każdy był brzęczenie o nich. Jeśli klasyczny styl pasuje do Ciebie do łazienki, tradycyjna porcelana jest tutaj, aby pozostać. Ale, kamienne zlewy są co jest trendy teraz.

4. Kolor, kolor i jeszcze więcej koloru.

W 2021 roku trendy kolorystyczne w łazience będą właśnie takie... kolorowe. Sprzedawcy i producenci pokazali wszędzie kolor... na bateriach, urządzeniach, zlewozmywakach i szafkach. A na szczycie tabeli trendów kolorystycznych znalazły się wszechmocne odcienie niebieskiego. Tak, navy i wszystkie inne odcienie niebieskiego skradły show.

Trendy łazienkowe w 2021 roku: Prysznice i wanny Walk-In

Kolejnym zestawem gorących trendów łazienkowych, które wskoczą do 2021 roku są wanny i prysznice typu walk-in. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązania dla osób starszych i mających problemy z poruszaniem się. Dzięki nim kąpiel pod prysznicem i w wannie jest bezpieczna.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.