Najnowsze wiadomości

5 najlepszych pomysłów na prysznic w 2022 roku

Nasza nowa reklama telewizyjna: Poznaj rodzinę

Zrób własne bomby kąpielowe domowej roboty

22 maja 2022 15:11

4 Sposoby na stworzenie większej przestrzeni łazienki dla całej rodzinyTrudno jest zdecydować się na projekt, który będzie działał dla wszystkich członków Twojej rodziny, nie wspominając już o gościach i gościach, których możesz mieć po drodze! Wspaniała łazienka rodzinna rozwija się i rośnie wraz z Twoją rodziną. Dlatego od początku procesu renowacji potrzebujesz projektu, który może się dostosować. Wszystkie armatury w rodzinnej łazience powinny być łatwe w utrzymaniu i trwałe. Potrzebujesz odpowiedniej armatury, wyposażenia i wykończenia - a wtedy Twoja łazienka będzie mogła naprawdę dostosować się do rosnącej rodziny, wszystkich Twoich gości i Twoich osobistych potrzeb. My w Columbus Bath Design pomożemy Ci znaleźć prosty projekt z dużą ilością miejsca do przechowywania, który będzie elegancki, ale również trwały. Pomożemy Ci stworzyć idealną łazienkę zarówno do zabawy w wannie z młodymi, jak i oazę spokoju dla Ciebie, gdy pragniesz trochę ciszy i spokoju.

Więc jak mogę stworzyć więcej przestrzeni dla wszystkich członków mojej rodziny?

1) Jak dobrać odpowiedni magazyn do potrzeb mojej rodziny?

Polecamy to podczas projektowania łazienki dla rodziny, włączając w to dużą ilość składowej przestrzeni. Może wybierz kombinację z dużą ilością schowków do zabudowy. Ty mogłeś także dodawać ścienne wiszące jednostki, narożnikowe półki, magazyn przy końcówką skąpać lub nisze w ścianach prysznice dawać ci ten ekstra składowi dokąd żadny istniał przed - utrzymywać twój łazienkę opływowy i robić mię czuć dużego!

2) Dlaczego mogę używać dodatkowy skład w atrakcyjnym, spójnym sposobie?

Po pierwsze, nie wszystkie rzeczy, które przechowujemy w naszej łazience muszą być tutaj. Pomyśl o kradzieży miejsca w innych częściach domu - na przykład w sypialniach, szafkach do przechowywania itp. - na wszystko, czego zdecydowanie nie potrzebujesz do przechowywania w łazience. Może to być np. duplikaty, lekarstwa lub zapasowe ręczniki.

Tutaj są niektóre chicer, wypróbowane i przetestowane sposoby przynosić ekstra składową przestrzeń twój łazienka:

Wiele wiszących barów lub stojaków, z niektórymi, umieszczonych niżej, aby twoje dzieci mogły do nich dotrzeć. Jest to również świetny sposób na wprowadzenie porządku do Twojej rodziny. Jeśli każda osoba wie, dokąd wszystko zmierza i może mieć do niej dostęp, jest bardziej skłonna zainteresować się procesem sprzątania i pomóc Ci w przyszłości. To wygrana dla obu stron! Można by pomyśleć o dodaniu tych dodatkowych haczyków na wewnętrznej stronie drzwi do łazienki, aby przestrzeń pozostała nieskrępowana i minimalistyczna.

Pomyśl również o zainwestowaniu w stołek, aby dzieci mogły sięgnąć po wszystko, czego potrzebują, jak np. umywalkę, wejście do wanny lub sięgnięcie do wyższych szafek. Możesz dostać stołek, który składa się, ale jeśli martwisz się o to, że nie jest wystarczająco stabilny, pomyśl o stworzeniu wystarczającej ilości miejsca do przechowywania w szafce pod zlewem, że można przechowywać stołek tam.

3) Jak można zorganizować przestrzeń dla wszystkich członków rodziny?

Świetny sposób robić twój łazience pracy dla cały rodziny jest dawać each członkowi ich swój teren. Pozostawia to odpowiedzialność za porządek i wyciera możliwość walki o ręcznik, który jest ich własnością! Oto kilka sposobów, w jaki możesz podzielić łazienkę dla wszystkich członków swojej rodziny:

  • Kupcie torby na sznurki do zabawek waszego dziecka. Te mogli przechować na przyssawce na ścianie wanny, lub przechować w ich pokoju, lub na jednym z ich wyznaczonych haczyków. Jeżeli ty patrzysz kupować torbę, znajduje jeden który robi z siatki, lub drucianego kosza. Pozwoli to zabawkom na prawidłowe wysuszenie. Dając dzieciom osobny uchwyt na szczoteczkę do zębów, możesz uniknąć zamieszania. Jeżeli ty robisz ich kontenerowi zabawnemu, przyjaznemu dziecku jeden, jak filiżanka z ich ulubioną kreskówką, mogą nawet znajdować łazienkę czas więcej zabawa i być willing i ekscytujący szczotkować ich zęby!
  • Kod kolorystyczny Twojej łazienki. Daj pokoleniom w twojej rodzinie osobny kolor lub każdy członek rodziny inny kolor. To doda plusk koloru do twojej łazienki, podczas gdy wciąż jest sparowany z powrotem i minimalistyczny, i pomoże każdemu pamiętać, które elementy są ich. To może zatrzymywać jakaś bójki nad rzeczami i robić rzeczom łatwym znajdować dla ciebie i wszystkie rodziny. Możesz również oznaczyć kolorystycznie swoje akcesoria, takie jak ręczniki do twarzy lub szczoteczki do zębów, za pomocą wstążki. Jeśli chcesz zachować prostotę w łazience i zdecydować się na białe ręczniki, możesz dodać do nich również kolorową wstążkę. Białe ręczniki, wbrew pozorom, są również łatwiejsze do czyszczenia - zawsze można je wybielić, jeśli się zabrudzą! Możesz nawet zakodować kolorystycznie swoje pudełka, schowki lub wiklinowe kosze.

4) W jaki sposób mogę sprawić, aby łazienka była bardziej przyjemna dla całej rodziny?

Wiele osób może pomyśleć, że zastąpienie wanny prysznicem jest idealnym sposobem na oszczędność miejsca w rodzinnej łazience. Ale wielu członków rodziny może się kąpać, jest to zabawne i może zgromadzić wszystkich razem. Oznacza to również, że dom będzie łatwiejszy do odsprzedaży, jeśli wziąć pod uwagę, że w przyszłości. Jeśli jest ci mało miejsca, możesz wziąć prysznic nad wanną, aby uzyskać to, co najlepsze z obu światów. Albo jeśli pracujesz z jeszcze mniejszą ilością miejsca, pomyśl o tym, jak sprawić, by prysznic był bardziej przyjemny, włączając w to zabawki i gry dla najmłodszych.

 

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.