Najnowsze wiadomości

28 maja 2024 11:58

5 baterii wannowo-prysznicowych do pięknych łazienekBaterie wannowe z prysznicem to doskonały wybór, jeśli chodzi o stworzenie nowoczesnej łazienki.

Dzięki prostym w obsłudze elementom sterującym, a także słuchawce prysznicowej, wężowi i uchwytowi na głowicę, stanowią one doskonałą dodatkową opcję podczas kąpieli.

Jeśli chcesz odświeżyć swoją łazienkę za pomocą nowej baterii wannowej, masz do wyboru tak wiele wzorów, że wybraliśmy 5 naszych ulubionych modeli, wybranych przez nasz zespół ds. produktów.


1. Bateria wannowa prysznicowa Beaumont

Pełna tradycyjnego uroku i stylu vintage bateria wannowo-natryskowa Beaumont jest typem baterii, które można znaleźć na wannach z minionej epoki. Prawdziwy klasyk wzornictwa - Beaumont ma wspaniałą, zakrzywioną wylewkę, białe detale (dostępne są również czarne) wokół uchwytów i słuchawki prysznicowej oraz wkładki "gorące" i "zimne". Mimo, że urodziłem się w latach 70-tych, budzi to we mnie lekką nostalgię!


2. Jednouchwytowa bateria wannowa Clarity

Jeśli chcesz zmodernizować swoją łazienkę przy ograniczonym budżecie, ta bateria wannowo-prysznicowa jest idealna dla Ciebie. Dzięki prostemu, jednouchwytowemu i łatwemu w obsłudze elementowi sterującemu jest to prawdziwa bateria bezkompromisowa, która doskonale wygląda i doskonale się sprawdza.


3. Bateria wannowo-natryskowa Eden

Prosta, ale stylowa bateria Eden to kolejna bateria o doskonałej wartości i wyrafinowanym wyglądzie. Sam kran jest łatwy do uchwycenia dzięki wystającym uchwytom oraz niebieskim i czerwonym okręgom, które ułatwiają identyfikację przepływu gorącego i zimnego strumienia. W komplecie znajduje się uchwyt na główkę prysznicową oraz bardzo nowoczesna główka prysznicowa w stylu ołówkowym.


4. Wye bateria prysznicowa z wodospadem

W ostatnich latach zapanował prawdziwy trend na baterie w stylu wodospadu, nic więc dziwnego, że Wye jest jedną z naszych najlepiej sprzedających się baterii wannowo-prysznicowych.

Widoki i dźwięki płynącej wody zawsze działały kojąco i relaksująco, a w sposobie, w jaki woda wypływa z otwartej wylewki baterii Wye, jest coś po prostu hipnotyzującego. Wye charakteryzuje się nowoczesnym kwadratowym kształtem i wspaniałymi cienkimi dźwigniami. To jest wybór dla osób, które pragną spokoju w stylu zen.


5. Bateria wannowa wolnostojąca Eden

Do wanien wolnostojących idealnie pasuje wolnostojąca bateria prysznicowa Eden. Nowoczesne wzornictwo charakteryzuje się prostą, zakrzywioną wylewką, łatwym w obsłudze uchwytem i przełącznikiem, a także 1,5-metrowym wężem ze stali nierdzewnej i ultranowoczesną słuchawką. Czyste linie i lśniący chrom dodadzą subtelnego, ale wyrafinowanego akcentu luksusu do Twojej łazienki.


Kup baterie wannowe

Podoba Ci się to, co widziałeś? Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą baterii wannowo-prysznicowych.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.