Najnowsze wiadomości

30 czerwca 2022 0:21

5 fajnych porad, jak ogrzać łazienkę tej zimyNie ma to jak chłód zimy. Branie prysznica lub kąpieli może być nie lada wyzwaniem, wchodzenie na zimną podłogę i wychodzenie na mroźne powietrze. Czy nie byłoby miło, gdyby Twoja łazienka mogła być nieco cieplejsza?

Mamy pięć fajnych wskazówek, jak ogrzać łazienkę tej zimy, aby czas kąpieli był o wiele przyjemniejszy.

1. Wymień głowicę prysznica

Chcesz mieć gorętszy prysznic? Dlaczego więc nie wymienić tej małej główki prysznicowej z zatkanymi otworami? Zainstaluj nowy prysznic, który jest bardziej wszechstronny. Jeśli masz ograniczony budżet, deszczownica zapewni ci doznania, których pragniesz, bez konieczności zajmowania się instalacją wodno-kanalizacyjną.

2. Kup cieplejsze żarówki

Słyszałeś kiedyś o żarówkach termicznych? Możesz znaleźć te poręczne gadżety w lokalnym sklepie z narzędziami. Są one idealne do ogrzewania małych obszarów. Kup kilka żarówek i strategicznie rozmieść je w całej łazience.

3. Używaj podgrzewanych wieszaków na ręczniki i drążków

Wyjście z prysznica lub wanny w zimie jest jak wejście na śnieg. Przejście byłoby o wiele prostsze, gdybyś wyszedł na rozgrzane ręczniki. Podgrzewane drążki i stojaki na ręczniki mogą być zainstalowane w łazience lub po prostu podłączone do gniazdka. Mają nawet wersje wolnostojące, aby ogrzać swoje ręczniki.

prysznic

4. Zainstaluj podgrzewaną podłogę

Jeśli już planujesz przebudować swoją łazienkę tej zimy, podgrzewana podłoga jest falą przyszłości. Ten nowy trend w podłodze łazienki jest sposób, aby przejść dla każdego, kto myśli o re-tiling. Początkowo jest to nieco kosztowne dla remontu łazienki.

Ale, jako mieszkaniec, docenisz ciepło promieniujące z podłogi w godzinach porannych, w środku nocy i podczas wchodzenia i wychodzenia z prysznica lub wanny. Podgrzewana podłoga to fajny pomysł na ocieplenie łazienki tej zimy.

5. Wymień otaczającą wannę i ściany prysznica

Czy minęło trochę czasu odkąd przebudowałeś swoją łazienkę? Przyjrzyj się swojej wannie i ścianom otaczającym prysznic. Jeśli widzisz pęknięcia, chipy i brakujące płytki, są szanse, że zimne powietrze przesącza się przez całą zimę.

Czytaj więcej na: https://stylowe-plytki.pl/

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.