Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:03

Co zrobić z miejscem za toaletą?Każda łazienka ma jeden - ta dziwna przestrzeń za toaletą, która wydaje się nieodpowiednia do niczego innego, jak tylko do wystawienia warstwy farby. Chociaż ludzie nie sądzą, że ta przestrzeń może być użyteczna, istnieje wiele sposobów, aby uczynić ją funkcjonalną i zabawną.

Zmień tę ścianę w galerię sztuki

Pusta ściana może otworzyć drzwi do stworzenia jasnej i ujmującej ekspozycji sztuki, która nada łazience charakteru. Możesz użyć jednego dużego dzieła sztuki, aby połączyć wszystkie akcenty w łazience lub spróbować kolażu obrazów, aby stworzyć obraz, który zaangażuje każdego gościa. Zwłaszcza w przypadku łazienek dla dzieci, dzieła sztuki dają coś do patrzenia podczas kąpieli lub pod prysznicem. Może również pomóc stworzyć łazienkę, która jest unikalna.

Stwórz stację z wiadomościami

Masz dość pisania wiadomości na szafce z lekarstwami? Biała tablica, tablica memo lub tablica kredowa za toaletą to doskonałe rozwiązanie. Stacja z wiadomościami może być bardzo przydatna. Przypomnij nastolatkowi o konieczności wyniesienia śmieci. Niech twój współmałżonek wie, że masz późne spotkanie, a obiad jest w lodówce. Wiadomość przestrzeń cam robić obskurnej łazience są perfect komunikaci narzędzie dla rodzinnej organizacji i zaangażowania.

Kiedy wszystko inne zawiedzie, zorganizuj

toaleta

Wspólny zszywka dla przestrzeni nad toaletą jest organizacją lub składową stacją. Ty możesz znajdować półki i szafki iść tam, lub ty możesz przychodzić up z unikalnym składowym rozwiązaniem który uzupełnia twój osobistego styl. Półki mogą instalujący trzymać kosze dla łazienek toalety i narzędzia. Możesz również użyć półek do wyświetlania dekoracji, które nadadzą Twojej łazience unikalny i określony wygląd. Jeśli interesuje Cię trwałe rozwiązanie, które dodaje stylu i wartości Twojemu domowi, regały wpuszczane dają Twojej łazience więcej miejsca do przechowywania w elegancki i konstruktywny sposób.

Ręczniki mogą dodać blasku

Jak dodać osobisty akcent stylu bez rozbijania banku? Drążek na ręczniki i kilka dekoracyjnych ręczników może być tylko biletem. Kup drążek na ręczniki, zainstaluj go i dodaj kilka ręczników kąpielowych i ręczników do rąk zakupionych specjalnie do dekoracji. Możesz znaleźć specjalny wzór w lokalnym domu towarowym lub zamówić specjalne ręczniki z popularnych stron internetowych, takich jak Etsy, które są jedyne w swoim rodzaju. Ponieważ są to ręczniki, które nie będą w użyciu, można pójść na całość z wybieraniem wzorów, które są piękne i kreatywne.

Mamy nadzieję, że te kreatywne pomysły zainspirują Cię do zagospodarowania przestrzeni za toaletą. Wypełnij ją czymś stylowym i wyjątkowym dla Ciebie.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.