Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:43

Furniture Love: System półek strunowychJest wiele powodów, dla których chcę się w końcu przenieść w większe miejsce. Po pierwsze, więcej miejsca dla siebie. Więcej miejsca dla moich roślin, większa kuchnia, aby cieszyć się gotowaniem, więcej miejsca do przechowywania. Ale także w końcu trochę miejsca na system półek strunowych. Od dawna chciałem mieć taki system. Ale niestety, brak miejsca był stałą przeszkodą. Ale pewnego dnia, mówię wam, pewnego dnia będę miał w moim domu wspaniały system półek strunowych.

Chyba nie muszę zagłębiać się w szczegóły na temat Stringa, prawda? Jest powszechnie znany i bardzo popularny na całym świecie. Miłośnicy wnętrz podziwiają system półek strunowych za jego wszechstronność w połączeniu z chłodem Scandi i estetyką wzornictwa. Co więcej, półka String jest prawdziwą ikoną designu. Szwed Nils Strinning zaprojektował pierwszą półkę już w 1949 roku. Od czasu, gdy rodzina String rozrosła się, jej popularność przenosi ją w sferę klasyków wzornictwa z połowy wieku.

Obecnie system półek String jest dostępny w szerokiej gamie opcji, wykończeń, kolorów i materiałów. W rzeczywistości system String wykracza poza półki i obejmuje również meble biurowe. Od niewielkich rozmiarów systemu Pocket po całe regały ze zintegrowanymi biurkami i szafkami - String stał się uosobieniem eleganckiego wzornictwa dla każdego stylu. Półki strunowe doskonale sprawdzają się zarówno w minimalistycznych domach, jak i eklektycznych wnętrzach.

Moje osobiste preferencje to wszystkie opcje z drewna orzechowego i białych paneli. Ale dziś dzielę się z Wami najnowszymi produktami i stylizacjami Stringów. Z pomocą projektantów Anny von Schewen i Björna Dahlströma String wprowadza na rynek nowe metalowe półki, funkcjonalne akcesoria, półkę na miski z filcu oraz szafki z przesuwanymi drzwiami. Podobnie String wprowadza na rynek trzy nowe kolory półki Pocket: Piasek, Burgundia i Musztarda. Sama zobaczę w przyszłym tygodniu, kiedy będę na targach meblowych imm w Kolonii, zanim wyruszę do Maison & Objet w Paryżu. Trzymajcie się!

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.