Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:06

Inteligentne rozwiązania do przechowywania dla małych przestrzeniPodczas ubiegłotygodniowych targów Interzum firma Hettich zaprezentowała na nowym placu "Tiny Spaces - życie w kompaktowych domach" szereg inteligentnych rozwiązań do przechowywania dla małych przestrzeni. Pod hasłem Fascin[action] storage firma Hettich pokazała, jak wspaniale można mieszkać w kompaktowym mieszkaniu.

W związku z postępującym megatrendem urbanizacji, malutkie przestrzenie stają się na całym świecie koncepcją życia w aglomeracjach miejskich. Małe przestrzenie są czymś więcej niż tylko alternatywą, ponieważ mała przestrzeń życiowa nie oznacza gorszej jakości życia. Jest dokładnie odwrotnie. Im mniej przestrzeni, tym bardziej inteligentne muszą być rozwiązania w zakresie jej projektowania i użytkowania. I nie oznacza to wcale konieczności rezygnacji z dobrego wzornictwa.

Na przykładzie w pełni umeblowanego, jednoosobowego mieszkania o powierzchni zaledwie 18 m² firma Hettich pokazała, jak urocze może być małe pomieszczenie jako dom i zaprezentowała wszystkie niespodzianki, które kryje w sobie dosłownie w każdym zakamarku. Każde miejsce do przechowywania - czy to w meblach, czy we wnękach - jest łatwo dostępne, sprytnie zorganizowane i użyteczne aż do ostatniego centymetra. W całym mieszkaniu przestrzeń jest wykorzystywana do przechowywania aż do poziomu sufitu. Zapasy lub przedmioty, które nie są potrzebne na co dzień, są przechowywane wyżej. W razie potrzeby, aby dostać się na wyższe poziomy, można złożyć zintegrowane schody.

Wszechstronne rozwiązania magazynowe zamieniają wyspę kuchenną w stół, sofę w łóżko, barek w stolik okolicznościowy, a stopień schodów w szafkę. Ponieważ w tym domu nie brakuje absolutnie niczego, tym bardziej zdumiewa świadomość, że do szczęścia tak naprawdę nie potrzeba wiele. Maleńką przestrzeń urządzoną przez firmę Hettich można było obejrzeć w wydzielonej strefie Piazza na bulwarze wystawy, a od lata będzie można ją oglądać w Hettich Forum w Kirchlengern.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.