Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:19

Jak przekształcić małą łazienkę w funkcjonalną, przyjazną do przechowywania kreacjęNa pierwszy rzut oka, twoja mała łazienka może wydawać się niczym więcej niż pudełkiem bez celu innego niż ten, który zapewniają twoje porcelanowe armatury. Ale, z odrobiną sprytnego projektowania, możesz zamienić swoją malutką łazienkę w przyjazną dla przechowywania, funkcjonalną łazienkę.

4 Wskazówki, jak uczynić małą łazienkę bardziej użyteczną

Kluczem do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni w małym obszarze jest zrozumienie, że wszystko w tym obszarze musi mieć cel. Więc, dla małych łazienek, to znaczy nawet twój dekoracyjne bibeloty powinny funkcjonować jako coś wartościowego.

Oto cztery sposoby, aby przekształcić swoją małą łazienkę w bardziej funkcjonalny jeden, z dużą ilością miejsca do przechowywania:

1. Bądź funkcjonalny

Każdy element wystroju w twojej malutkiej, małej łazience musi być funkcjonalny. Jeśli nie służy rzeczywistemu celowi, może prowadzić do niepotrzebnego bałaganu - który może sprawić, że każdy pokój będzie wyglądał na mniejszy.

  • Przechowuj produkty osobiste, zamiast wystawiać je na ladach i półkach.
  • Zainstaluj kosz na ubrania pod zlewem, a pod szafkami dodaj kosze z możliwością układania w stosy
  • Zainstaluj pływające półki i przechowuj na nich małe przedmioty w szklanych słoikach.

2. Dodaj więcej miejsca do przechowywania

łazienka

Dodaj kilka pływających półek do swojej małej łazienki dla dodatkowej przestrzeni magazynowej. Jeśli Twój zlew łazienkowy nie ma połączonej szafki, dodaj spódnicę pod zlew. Możesz tam schować środki czystości. Wbij drewniane skrzynki w ścianę łazienki i przechowuj tam ręczniki i inne przedmioty. Możesz też ułożyć je w stos pod ścianą lub w rogu.

3. Wybierz właściwą paletę kolorów

Odpowiednia paleta kolorów pomoże Twojej małej łazience wydać się większą. Chcesz stworzyć estetyczne, spokojne uczucie. Neutralne kolory właśnie to robią.

  • Stwórz bazowy kolor tematu używając neutralnej palety kolorów,
  • Dodaj wzory i tekstury z neutralnymi tonami dla głębi i kreatywności.

4. Pozwól kolorom na pop

Jeżeli ty no chcesz dodawać koloru twój ściany malować one, dodawać rzeczy z kolorem który pop wokoło łazienki. Układa twój colour ręczniki kąpielowe na półce dla, lub wieszać one dla eye-popping pokazu.

Dodaje rozpryski kolor używać bath rugs lub nawet bathrobes wieszający na haczykach lub za drzwi. Nawet twoja mydelniczka, kosz na śmieci, rama lustra i inne akcesoria mogą pomóc dodać kolor i styl do twojej łazienki. Po prostu upewnij się, że wszystko ma na celu utrzymanie małej łazienki w pełni funkcjonalnej.

Wybór odpowiedniego prysznica do małej łazienki

Prysznic, który wybierzesz do swojej małej łazienki, decyduje również o jej funkcjonalności i łatwości przechowywania. Prysznice z obudowami szklanych drzwi tworzą iluzję, że łazienka jest większa niż w rzeczywistości. Jeśli musisz iść z zasłoną prysznicową, spróbuj zawiesić ją wyżej niż wysokość głowy. Dzięki temu pomieszczenie wyda się bardziej wydłużone.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.