Najnowsze wiadomości

Belgijski design: Universo Positivo + Notre Monde

Hiszpański design: BD Barcelona Design

Mieszkanie w mieście: Elastyczne umeblowanie i mikro-mieszkanie

13 kwietnia 2021 9:01

Jak sprawić, by łazienka stała się uzupełnieniem wystroju twojego domu?Jeśli nie wnosisz swojego zmysłu projektowego i umiejętności dekoratorskich do łazienki, tracisz okazję do zaprezentowania swojego stylu. Jest to niewielka przestrzeń, która może stanowić wypowiedź, podkreślając ogólny wygląd pozostałej części wnętrza. Wykonując projekt przebudowy łazienki, pamiętaj o tych wskazówkach, jak sprawić, by przestrzeń stała się dopełnieniem wystroju Twojego domu:

Schemat kolorystyczny

Nie musisz dopasowywać każdego pokoju, aby uzyskać wspaniały wygląd, ale kolory, które wybierzesz dla ścian powinny płynąć razem. Wybierz kolorystykę łazienki, która nie koliduje z otaczającymi ją pokojami, ale je uzupełnia. Ty możesz dodawać szczegóły specyficzne z innymi kolorami, tak jak z prysznicową zasłoną i pościelą. Utrzymuje ścienne kolory podobne w tonie do pokoi najbliższych łazience.

Nie bój się dekorować

Nie bój się używać przedmiotów dekoracyjnych w swojej łazience. Nie ograniczasz się do przedmiotów użytkowych i sztuki ściennej, jeśli chodzi o dekorowanie. Jeśli musisz odłożyć na półkę, dodaj do nich kilka drobnych akcentów, które są czysto dekoracyjne. Gdy przestrzeń jest ograniczona, być może będziesz musiał ograniczyć ilość dekoracji, które możesz wykorzystać. Dodaj wybrane przez siebie dekoracje do próżności, parapetu i innych powierzchni. Możesz także dodać świeże kwiaty i zieleń. Nada to pomieszczeniu naturalny, przewiewny wygląd. Proste, stylowe elementy, które są podobne do tego, co prezentujesz w innych pomieszczeniach, są idealne.

Daj mu osobowość

Kiedy reszta domu jest pięknie urządzona, nie zostawiaj łazienki na zewnątrz. Nadaj jej osobowość dzięki starannie dobranym detalom, kolorom i fakturom. Łazienka, niezależnie od tego, czy jest to główna łazienka, czy też puderniczka, jest pustym płótnem, które możesz ubrać w swój osobisty styl, aby uzupełnić i zaakcentować wystrój całego domu.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.