Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 1:27

Jak sprawić, by Twoja łazienka wyglądała jak nowa?Większość z nas chciałaby unowocześnić swoją łazienkę. Niestety, większość z nas nie może sobie również pozwolić na zapłacenie za kompletny remodel. Na szczęście istnieje wiele tanich (a nawet darmowych) sposobów na odświeżenie wyglądu i samopoczucia w łazience. Czasami wystarczy tylko kilka prostych, niedrogich zmian, aby łazienka znów nabrała świeżości i blasku.

Akcesoria na blacie

Wyjmij obecne akcesoria, które masz na swoim blacie łazienkowym i znajdź nowe, które je zastąpią. Może to oznaczać pójście na zakupy po nowy, pasujący zestaw lub znalezienie w domu unikalnych opcji, których wcześniej nie brałaś pod uwagę. Stara, piękna miska może służyć jako mydelniczka. Filiżanka lub szklanka dowolnego rodzaju może służyć na szczoteczki do zębów, a ładnie wyglądający talerz może pomieścić twój makijaż.

A skoro już rozmawiamy o blacie, zastanówmy się, co trzeba na nim trzymać (i co nie musi tam być). Najważniejszym pytaniem w przypadku akcesoriów na blacie jest to, czy będą one tam dobrze wyglądać. Pasta do zębów, płyn do kontaktów i inne przybory toaletowe prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na estetykę Twojego blatu i łazienki. Trzymaj je schowane w szufladzie lub szafce, aby odświeżyć swoją łazienkę.

Udekoruj i umebluj

Jeśli w Twojej łazience jest miejsce, możesz dodać kilka zabawnych dekoracji, które sprawią, że poczuje się ona zupełnie inaczej. To może znaczyć niektóre dekoracyjne rzeczy blat, być może stołowa lampa i stół boczny, lub niektóre driftwood lub muszle. Meble, w ogóle, jest zwykle niewykorzystywane w łazienkach, więc być odważny i umieścić coś tam, takich jak stolik boczny lub stołek z rośliną doniczkową (lub cokolwiek innego) na nim. Poza tym, kto powiedział, że łazienka musi być sterylna pod względem stylu?

 

łazienka

Podczas gdy jesteśmy jeszcze na dekoracji pociągu myśli, rozważmy dzieła sztuki. Czy masz już jakieś dzieła sztuki wiszące na ścianach? Jeśli tak, przełączyć go z czymś nowym. Zawsze możesz zmienić go z powrotem w ciągu sześciu miesięcy lub roku, aby odświeżyć go ponownie. Jeśli nie masz żadnych dzieł sztuki w łazience, po prostu wydrukować kilka ulubionych, ramka je (to nie musi być drogie ramki), i powiesić je w górę. To doda szczyptę koloru do sterylnej łazienki.

Zmień zasłonę prysznicową

Zmiana zasłony prysznicowej (i wkładki) zdziała cuda odświeżając Twoją łazienkę i sprawiając, że poczuje się ona jak nowa. Jest to jeden z najtańszych i najbardziej efektywnych sposobów na zmianę uczucia w Twojej łazience. Podczas gdy ty robisz to, nowy bathmat jest również prawdopodobnie dobrym pomysłem.

Pomaluj stronę

Jeśli chcesz podnieść stawkę trochę i spędzić trochę więcej czasu i pieniędzy, idź na nową pracę farby. Zmień kolor, aby zmienić odczucia w swojej łazience. Również, malować szafki (lub tylko malować szafki do odświeżyć wygląd łazienki na niższe koszty). To może być warte dodatkowego czasu i wysiłku wymaganego, ponieważ malowanie łazienki sprawi, że poczuje się bardziej różne niż gdybyś próbował aktualizować go w inny sposób.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.