Najnowsze wiadomości

29 czerwca 2022 23:33

Jaki typ wanny jest odpowiedni dla mnie i mojej przestrzeni?Wanny są czymś więcej niż tylko miejscem do sprzątania; dostarczają różnych rzeczy dla różnych ludzi. Na przykład, zapewniają medytacyjną ułaskawienie, kojącą nagrodę i prawdziwie osobiste doświadczenie. Producenci wanien rozumieją ich niezwykłą atrakcyjność i jako tacy stworzyli szereg cech, kształtów i stylów, aby zaspokoić każdy budżet, smak i rozmiar łazienki.

Wanny mają swoją osobowość. Wolnostojące wanny i pazury będą pewnie zajmować preferowaną pozycję wewnątrz łazienki. Wanny typu "Walk-in", "drop-in", "Alcove" i inne odmiany są zazwyczaj zintegrowane z ogólnym projektem i opierają się o ściany. Poniżej przedstawiamy kilka typów przestrzeni, które mogą korzystać z wanny spacerowej, wolnostojącej, prysznica i wanny oraz jacuzzi.

Walk-In Tub

Walk-in tuba jest doskonałym rozwiązaniem dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Ten typ wanny ma niski próg wejścia, który jest tylko kilka cali wysoki, co sprawia, że wsiadanie i wysiadanie z wanny jest dość łatwe. Dzięki temu można dosłownie wejść do wanny i usiąść.

Ponadto istnieją osoby korzystające z hulajnóg, spacerów lub wózków inwalidzkich, dlatego też posiadanie bezpiecznej wanny spacerowej może być doskonałym sposobem na to, by kąpiel była jak najprostsza i jak najbardziej przyjemna. Są też osoby, które mają problem z pokonaniem wysokich krawędzi tradycyjnych wanien i obawiają się upadku.

Inną często pomijaną cechą wanny spacerowej jest to, że z łatwością może ona służyć także jako prysznic siedzący lub stojący. Zestaw baterii z wysuwaną głowicą prysznicową sprawi, że przejście będzie płynne.

Wolnostojąca rurka

Wolnostojąca wanna pomaga nadać łazience przestronny i przestronny wygląd, a także służy jako fantastyczny punkt centralny. Dodanie wolnostojącej wanny do Twojej przestrzeni zmieni ją z przeciętnej w niezwykłą. Do wyboru jest wiele opcji aranżacyjnych, co ułatwia znalezienie takiej, która pasuje do charakteru Twojego domu i odzwierciedla Twoje preferencje projektowe. Za łazienkę, która wyróżnia się spośród innych, możesz uznać wannę wolnostojącą.

Kombinacja prysznica i wanny

Domy, które mają tylko jedną pełną łazienkę, najbardziej korzystają z zainstalowanej kombinacji prysznica i wanny. Ten styl jest dość wszechstronny i szczególnie godny uwagi dla tych, którzy mają ograniczenia przestrzenne i budżetowe. Instalacja jednoczęściowej kombinacji zajmuje mniej miejsca i jest zazwyczaj mniej kosztowna niż umieszczenie w oddzielnych urządzeniach. Dlatego też, jeśli masz ograniczony budżet i ograniczoną przestrzeń w pomieszczeniu, kombinacja prysznica i wanny może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jacuzzi

Wanna do jacuzzi to znacznie więcej niż tylko luksusowa łazienka lub zewnętrzny dodatek. Siedzenie w jacuzzi ma wiele zalet fizycznych i psychicznych. Na przykład, ten rodzaj wanny świetnie nadaje się do pomocy osobom cierpiącym na osteoporozę, ponieważ wytwarza wyporność, która może pomóc w zwiększeniu siły i mobilności. Można również wykonywać lekkie ćwiczenia pod wodą, co jest korzystne dla zdrowia. Jest to również świetne miejsce na relaks i odciążenie.

Jeśli jesteś zainteresowany zainstalowaniem w swoim domu nowej wanny lub typu wanienki, skontaktuj się z nami już dziś. Możemy również omówić możliwość pełnej przebudowy łazienki (którą możemy wykonać w zaledwie jeden dzień!).

SaveSave

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.