Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 1:34

Jesienne pomysły na wystrój łazienki, które wprowadzą kolor do twojej toaletyJesienią w powietrzu unosi się mnóstwo pozytywnej energii i ekscytacji. Powietrze jest rześkie i jest tyle pięknych zapachów, widoków i dźwięków do doświadczenia. Możesz zamienić swoją łazienkę w raj inspirowany jesienią, który rozbryzguje się kolorami i sprawia, że Twoje loo staje się prawdziwe.

4 wskazówki, jak stworzyć inspirowaną jesienią, kolorową łazienkę

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć kolorową, przyciągającą wzrok łazienkę z motywem inspirowanym jesienią:

1. Dodaj jesienny motyw kolorystyczny ręczników

Typowe kolory jesieni to:

- Pomarańczowy

- magenta

- Żółty

- Głęboki brąz

ręczniki

Używa te jesiennych colours dla twój ręczników kąpielowych, ręczników i prać płótna przez twój łazienki. To mógł pracować dla twój prysznic zasłon także. Ty mogłeś optować używać prostych colours, lub iść z kolorowym pasiastym lub kraciastym wzorem zawierającym awesome upadek colours.

2. Używa kolorową podłogową matę dla twój łazienki

Dodawanie dekoracyjnej maty podłogowej do łazienki idzie długą drogą w dodawaniu jesiennego wystroju i koloru do łazienki. Dobrze utrzymany dywanik wyznacza trend dla reszty projektu pokoju. Znajdź dywanik z motywem jesieni, aby wprowadzić kolory sezonu do wystroju łazienki. Na przykład, może on mieć zawiły jesienny wzór lub rogaliki z jesiennymi warzywami.

3. Zapamiętaj jesienne zapachy w łazience Z odpowiednim aromatem, wszystkie inne jesienne dekoracje łączą się w całość, tworząc jesienną, tematyczną łazienkę. Dla energetyzującego zapachu, iść z cynamonowymi lub dyniowymi świecami lub automatycznym opryskiwaczem. Aby mieć bardziej relaksujący zapach, idź z sosnowym odświeżaczem powietrza.

4. Stwórz sosnowe lustro

Szyszki sosnowe najczęściej spadają z drzew sosnowych w sezonie jesiennym. Zdobądź kilka z tych pięknych szyszek sosnowych i znajdź okrągłe lustro, które ma złoto-barwną ramę. Użyj pistoletu z gorącym klejem, aby przykleić je do ramy lustra. Mogą one zostać usunięte, gdy chcesz zmienić wystrój lustra, a może odtworzyć temat następnego sezonu. Aby uzyskać jeszcze bardziej spersonalizowaną łazienkę, co powiesz na nowy system kąpielowy do Twojego domu?

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.