Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:27

Kreoo FoliumFolium to najnowszy dodatek do kolekcji Signum firmy Kreoo, która uznaje trawertyn za istotny element wystroju wnętrz.

W Folium, organiczny detal świata rośliny kształtuje kamień i staje się elementem dekoracyjnym. Poprzez grawerunek, elementy architektoniczne tworzące strukturę i żebro liści zostają wzmocnione i nadrukowane. Są one czyste i stylizowane na nieinwazyjne znaki, które dialogują z fakturą i naturalną kolorystyką trawertynu.

Zaprojektowana przez Sebastiano Zilio kompozycja materiału i kolorystyki Folium daje energię w całej przestrzeni, w dynamice znaków podyktowanych przez naturę. Folium pozwala na nowy wymiar zastosowania tego naturalnego kamienia, stosowanego od czasów starożytnych Rzymian, granego na elegancji i trzeźwości materiału, wyrażając wyważoną koncepcję starożytnego i naturalnego luksusu zarówno na pierwszy rzut oka, jak i na dotyk.

Folium ma wymiary 60cm x 60cm i grubość 2,4cm, z czterema różnymi modułami zapewniającymi nieograniczone możliwości kompozycyjne. Folium jest dostępne w wielu materiałach, w tym Bianco del re, Travertino Navona, Travertino Titanium, Travertino Rosso Persiano, Persian Grey i Nero Marquina.

Sebastiano Zilio zdobył swoje doświadczenie poprzez szkolenia niezwiązane ze ścieżkami akademickimi, które doprowadziły do jego pasji do projektowania. Sebastiano często charakteryzuje się łączeniem współczesnych i tradycyjnych elementów wnętrza w nowy styl.

Kreoo, z siedzibą we Włoszech, znane jest z luksusowego wyposażenia marmurowego i armatury łazienkowej. Kreoo tworzy meble o wysokim poziomie wzornictwa do łazienek, pomieszczeń mieszkalnych i ogrodów, zarówno na zamówienie, jak i do domu.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.