Najnowsze wiadomości

Jak sprawić, by Twoja łazienka wyglądała jak nowa?

Upiększ swoją brzydką łazienkę

Korzyści płynące z przebudowy łazienki

22 września 2021 7:00

Łatwa letnia łazienka Porady dotyczące dekoracji łazienkiTak jak pracujemy w naszych letnich szafach i rozjaśniamy inne części domu, tak i renowacja łazienki jest jasnym pomysłem. Chociaż niektórzy mogą twierdzić, że to nie jest dzień na plaży, na pewno miło jest zrelaksować się w letniej łazience, gdy pogoda jest ładna i ciepła, a dni są dłuższe i piękniejsze.

Nie musimy rozbijać banku, aby uczynić łazienkę nieco bardziej relaksującą, a mniej może być więcej, jeśli tylko wysiłek jest dobrze skoordynowany. Sezonowy akcent może sprawić, że lato będzie jeszcze bardziej wyjątkowe, nawet w toalecie. Spędzamy tam przyzwoitą ilość czasu, więc uprzyjemnijmy sobie te "moje chwile" tak, jak to tylko możliwe. Może nawet skończyć się na tym, że będziesz chciał spędzić tam więcej czasu!

Oto kilka zabawnych i modnych sposobów na łatwe przemeblowanie łazienki na lato. Zrób jeden, zrób wszystkie, lub wykorzystaj te pomysły, aby wymyślić swój własny. Żaden projekt nie jest zabroniony, o ile jest to coś, co pokochasz. Czas kąpieli nigdy nie był tak piękny, a toaleta wkrótce będzie najlepszym miejscem w domu.

Nie jestem fanem pasteli, ale te wyglądają jak odcienie Go-To Summertime. Jakieś inne kolory, które działają dobrze na lato?

Pastelowe odcienie, takie jak jasny róż, mały niebieski i blady żółty to z pewnością nie jedyne kolory, które oddają uczucie lata. Istnieją inne sposoby, aby uzyskać ten letni nastrój, którego szukasz, nie wybierając kolorów "dziecięcych".

Co powiesz na motyw łódeczki, w którym głównymi kolorami są kolor granatowy i biały? Ta morska atmosfera jest idealna na lato, a jednocześnie na tyle neutralna, że dobrze sprawdza się również przez cały rok. Wykorzystaj białe i granatowe ręczniki, nowy, niebieski dywanik kąpielowy, zasłonę prysznicową z motywem żeglarskim, a nawet kilka uroczych nadruków oceanu, które możesz oprawić i powiesić na ścianie.

Możesz też wybrać świeży zielony schemat. Pomyśl o dobrze nawodnionej trawie na przednim trawniku, jako o inspiracji do stworzenia w domu atmosfery relaksu na świeżym powietrzu. Im jaśniej, tym lepiej, więc nie krępuj się prawdziwej zieleni trawnika na to redo. Możesz włączyć kilka prawdziwych roślin jako dekoracje do wnętrza łazienki, aby przenieść naturę do wnętrza.

W przeciwnym razie, wypróbuj biało-na-biało plan, który w pełni wykorzysta czystą i gołą łazienkę. Wyczyść cały bałagan i wytrzyj kolor. To sprawi, że łazienka stanie się nieskazitelnie czysta i wypolerowana.

Moja łazienka jest super mała. Co mogę zrobić, aby otworzyć ją i sprawić, że poczuje się bardziej przestronna tego lata?

W zbyt małych łazienkach zawsze jest ciasno, a gdy jest gorąco, malutki rozmiar jest jeszcze bardziej duszny. Spraw, by Twoja łazienka wydawała się większa, pozbawiając ją bałaganu i optymalnie wykorzystując małą przestrzeń. Przede wszystkim pozbądź się wszystkich przedmiotów znajdujących się na Twojej próżności i blacie. Pozostaw tylko to, co niezbędne i schludnie przechowuj wszystko inne w szufladach, szafkach i pod zlewem. Już sam ten krok spowoduje przewietrzenie terenu.

Następnym krokiem jest dodanie kilku luster. Możesz sprawić, by łazienka wydawała się dwa razy większa, podążając wzrokiem za myślą, że jest tam więcej miejsca niż w rzeczywistości. Nie musisz kupować bardzo drogich luster. W sklepie z artykułami gospodarstwa domowego, a nawet na wyprzedaży podwórkowej, można znaleźć coś wspaniałego za ułamek zwykłej ceny. Jeżeli twój prysznic zasłona no jest przezroczysta, rowujesz je dla jasnej prysznic zasłony. Jeżeli ty ciężki zasłony lub ciemne żaluzje nad okno, zamieniają one out dla coś jasnego i białego. Uzyskać jaśniejsze żarówki dla światła, i używać białych ręczników i ręcznych płócien. Trzymaj wszystkie inne dekoracje do minimum. Jeśli masz czas, przemaluj ściany na biało lub w jasnym odcieniu, włączając w to sufit. Twoja dawna mini łazienka nagle poczuje się znacznie bardziej przestronna.

Z latem przychodzi poczucie lekkości, a także swobodna, beztroska atmosfera. Pamiętaj o tym przy renowacji łazienki na sezon. Zachowaj "ciężkie" rzeczy na wypadek, gdyby na ziemi był śnieg. I pamiętaj, baw się z własnym wyczuciem stylu i rozwijaj swój wewnętrzny talent do tego, co jest bajeczne. Twoja łazienka może być odbiciem twojej wyobraźni, więc pozwól jej zaszaleć!

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.