Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 1:44

LEGRABOX by BlumLEGRABOX by Blum, dzięki swojej liniowej i eleganckiej konstrukcji, w połączeniu z wysokiej jakości materiałami, wyróżnia się łatwością obsługi i pozwala na różnorodne zastosowania. Dzięki łatwemu montażowi i instalacji skrzynka LEGRABOX doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i jest znana z eleganckiego wyglądu i wyczucia - niezależnie od tego, czy jest stosowana z szufladami, szufladami wewnętrznymi, szufladami z wysokim frontem.

Blum LEGRABOX charakteryzuje się szybkim i bezpiecznym montażem frontów. Wystarczy umieścić front w pozycji do trzymania i można go łatwo zatrzasnąć. Front można zmontować nawet po włożeniu szuflady. Urządzenie posiada trójwymiarową regulację i może być łatwo regulowane poprzez regulację wysokości, boku lub pochylenia.

Szybki i pewny montaż frontów Regulacja trójwymiarowa Proste i łatwe zdejmowanie frontu

Zdejmowanie LEGRABOX-a z przodu jest proste i łatwe, ponieważ jedna osoba może zdjąć szeroki front samodzielnie, ponieważ podczas zdejmowania front pozostaje w pozycji do zwolnienia.

Dla prostego, wydajnego i precyzyjnego montażu Blum BOXFIX E-L wspomaga ręczny montaż poprzez przyspieszenie procesu montażu szuflady LEGRABOX i zapewnia dokładność i ogranicza błędy, na które użytkownicy mogą natknąć się podczas montażu.

Najnowszy E-SERVICE firmy Blum, Cabinet Configurator, jest przeznaczony do wspomagania użytkowników w całym procesie planowania i montażu systemów Blum Box, w tym LEGRABOX. Bezpłatny dla klientów Blum i dostępny na stronie internetowej Blum, Cabinet Configurator może pomóc w następujących kwestiach: zaplanować szafy w 3D, zaplanować i zapisać szafy, w tym sprawdzić kolizję okuć, pozwolić Cabinet Configurator obliczyć pozycje wiercenia, listy części okuć, wymiary cięcia i rysunki, wyeksportować plany do innych programów projektowych w razie potrzeby i przy użyciu formatu BXF oraz przenieść pozycje wiercenia do MINIPRESS w połączeniu z EASYSTICK.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.