Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:02

L'Ottocento świętuje drewnoL'Ottocento celebruje drewno jako etyczny i piękny wybór do kuchni i wnętrz, który zapewnia piękną wszechstronność wzornictwa.

Nowe rozwiązania dla kuchni i pomieszczeń mieszkalnych L'Ottocento celebrują drewno jako naturalny i wytrzymały surowiec, który jest wiodącym materiałem preferowanym przez rzemieślników firmy. Drewno jest na nowo odkrywane jako element zdolny do wzmocnienia wyrafinowanego partnerstwa pomiędzy stylem klasycznym i współczesnym, podkreślając zarówno styl jak i technologię.

Podkreślając jego ponadczasowy urok, drewno jako twórcza koncepcja może być zaadaptowane do wszystkich obszarów użytkowych domu, wykorzystując mocne formy i oryginalne połączenia. Drewno jako powracający w domu motyw tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę.

Nowa gama mebli L'Ottocento we współpracy z makethatstudio obejmuje elegancki system paneli Atlante w piantagionowym orzechu włoskim oraz drzwi pukielowe i wysuwane. Jest to w pełni wyposażony system przechowywania na pełnej wysokości i oferuje przyjemną estetykę nie tylko w kuchni, ale również w części mieszkalnej.

Aby stworzyć spójny przepływ wzornictwa, system paneli rozciąga się na część mieszkalną wraz z drzwiami oraz zamkniętymi i otwartymi przedziałami w zależności od potrzeb użytkownika. Jest to niestandardowy projekt, który może być kontynuowany w innych obszarach domu, gdzie musi być kontynuacja stylu i elementów teksturalnych.

Uderzająca wyspa Architepo, z jej kwintesencjonalnymi formami i cylindryczną podstawą, została wykończona oryginalnym drewnianym wzorem zaprojektowanym przez Ettore Sottsass dla Alpi i uzupełniona rewolucyjnym blatem w Lapitecu.

Wyspa rozciąga się, by stać się ławką z przekąskami, w połączeniu z pasującymi stołkami Architepo tapicerowanymi tkaniną Rubelli.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.