Najnowsze wiadomości

Jak sprawić, by Twoja łazienka wyglądała jak nowa?

Upiększ swoją brzydką łazienkę

Korzyści płynące z przebudowy łazienki

22 września 2021 7:13

Spraw, by Twoja łazienka lśniła w niecałą godzinęSprzątanie łazienki może być najgorsze, a większość ludzi odkłada je do czasu wiosennego sprzątania. Jednak tak długie oczekiwanie będzie oznaczać, że sprzątanie zajmie trochę więcej czasu. Przestrzeganie kilku wskazówek sprawi, że szybko i sprawnie uzyskasz wszystko w formie tip-topu.

Wersja 15-minutowa.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to przygotować wszystkie środki czyszczące, usunąć wszystkie brudne ubrania i zebrać śmieci. Używając środka dezynfekującego, należy szybko wytrzeć wannę i zlew. Zrób szybkie szorowanie muszli klozetowej i użyj chusteczek dezynfekcyjnych do czyszczenia na zewnątrz. Wyczyść lustro i upewnij się, że w pomieszczeniu znajdują się tylko elementy łazienkowe. Dodatki do wiosennego czyszczenia. Sprzątanie łazienki może być bryzą, jeśli zastosujesz się do powyższej wersji 15-minutowej, pamiętając o zamiataniu i mopowaniu. Jednak podczas głębokiego sprzątania będziesz chciał wytrzeć lub odkurzyć rogi i sufit, a także wszelkie wentylatory i otwory wentylacyjne. W tym czasie można również zdjąć oprawy oświetleniowe i wytrzeć je do czysta przed ich wymianą.

Następnie zdejmij zasłony, rolety lub draperie z okna i umyj je, zgodnie z instrukcjami producenta. W tym czasie można również umyć okna od zewnątrz i od wewnątrz, pamiętając o wypłukaniu ekranów i ich wymianie.

Po umyciu okien należy szorować wannę i zasłony prysznicowe. Dokładnie czyścić również toaletę, pamiętając o zdezynfekowaniu uchwytu i całej podstawy. Jeśli masz pościel lub szafki na lekarstwa, usuń wszystko i umyj wewnątrz i na zewnątrz. Sprawdź leki, aby upewnić się, że nic nie wygasło i starannie wymień wszystko. Umywalki/zamywalki. Pamiętaj, że jest to czyszczenie sprężynowe i nie musisz robić wszystkiego przez cały czas. Wejdź we wszystkie szczeliny i ciasne miejsca wokół baterii, szorować zlewozmywak i czyścić lustra.

Inne wskazówki:

Upewnij się, że wstrząśniesz dywanikiem łazienkowym, umyjesz go i powieś do wysuszenia lub wysuszenia w pralce, jeśli to możliwe. Będziesz też chciała zamiatać i myć. Ponieważ jest to czyszczenie głębokie, możesz chcieć położyć się na dłoniach i kolanach, szorować, aż wszystko będzie lśniło.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.