Najnowsze wiadomości

5 najlepszych pomysłów na prysznic w 2022 roku

Nasza nowa reklama telewizyjna: Poznaj rodzinę

Zrób własne bomby kąpielowe domowej roboty

22 maja 2022 17:03

Pomysły dla otwartych małych przestrzeni łazienkowychTylko dlatego, że masz małą łazienkę, nie oznacza, że przestrzeń nie może być luksusowa. Niezależnie od tego, czy jest to pokój z pudrem, łazienka dla gości, czy nawet główna wanna, istnieje wiele sposobów na przebudowę mniejszych łazienek na przestrzenie przypominające spa, które będą zazdrościć wszystkim Twoim przyjaciołom i gościom.

Porady, jak otworzyć małe łazienki na przestronne przestrzenie, są niezwykle proste. Oto jak to zrobić...

Użyj koloru monochromatycznego. Neutralityczne, szczególnie szarości, taupy i podobne kolory są teraz duże. Używaj ich na swoją korzyść. Weź jeden kolor i iść z w różnych odcieniach, począwszy od farby ściennej i płytki, a kończąc na blatach próżności i podłogi. Pomaluj sufit na ten sam kolor co płytki i ściany, aby jeszcze bardziej otworzyć przestrzeń. Wysuń płytki ścienne aż do sufitu w obszarze łazienki/prysznicu, aby utrzymać efekt.

Wpuść światło. Jako jeden z najgorętszych trendów w przebudowie łazienki, przezroczyste szklane drzwi prysznicowe mogą naprawdę otworzyć małe łazienki. Szkło teksturowane wpuści trochę światła, ale będzie również czuć się jak inna ściana, więc zdecyduj się na przezroczyste. Podobne, skorzystaj z naturalnego światła. Jeśli masz okno, nie zasłaniaj go okiennicami lub cieniami blokującymi światło. Używaj rolet lub żaluzji, które wpuszczają trochę światła dziennego, gdy potrzebna jest prywatność.

Używaj Eleganckiego Oświetlenia. Powieś mały żyrandol nad głową, aby przyciągnąć uwagę do góry i dać pomieszczeniu eleganckie uczucie. Podobny, umieszcza dwa sconce-like oprawy na boku lustra tak, że światło będzie odbijać się jeszcze bardziej.

Uzyskaj kreatywność z odbiciem. Na małej powierzchni, lustra są Twoim przyjacielem. Umieść duże lustra sięgające aż do sufitu nad umywalkami lub próżniakami. Wykorzystaj całą ścianę z odbijającego światło szkła w opozycji do siebie, aby stworzyć iluzję nieskończoności.

Spójrz poniżej. Innym sposobem na to, aby małe łazienki wydawały się większe, jest otwarcie przestrzeni pod nimi. Zamiast używać zamkniętej próżności, zainstaluj jedną z nogami i otwartym frontem, gdzie będziesz mógł łatwo zobaczyć ręczniki i inne niezbędne elementy kąpielowe. Podobnie, jeśli przestrzeń jest zbyt mała dla próżności, użyj zlewu na cokole i zdecyduj się na przenośny schowek.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.