Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:09

Miedź - metal chwiliNawiązując do monochromatycznych trendów z 2014 roku, właściciele domów obecnie coraz częściej dodają metalowe elementy i akcesoria do różnych pomieszczeń w całym domu.

Istnieje zapotrzebowanie na mosiądz w salonach i sypialniach, ale łazienka jest miejscem, w którym obserwujemy największy popyt, gdzie miedziane miedziane rury stanowią uzupełnienie ceramiki, a także miedziane akcesoria łazienkowe Miedziane rury uzupełniają ceramikę, a miedziane akcesoria łazienkowe jeszcze bardziej podkreślają ten osobliwy motyw.

Surowe ceglane ściany i odsłonięty metal zyskują na popularności w łazienkach.

Wyeksponuj swoje rury

Jednym z najlepszych sposobów, jakie widzieliśmy na wprowadzenie mosiądzu do łazienki jest wyeksponowanie miedzianych rur. Widzieliśmy, jak wielu uczestników konkursu Share Your Stylu zastosowało ten styl w sposób efektywny, tworząc naprawdę uderzający element w Twojej łazience.

Wyeksponowane miedziane rury nie każdemu przypadną do gustu, ale mogą nadać łazience efektowny, industrialny wygląd i wrażenie w łazience.

Nie daj się zastraszyć

Jeśli wyeksponowanie rur nie wchodzi w grę, możesz wprowadzić do łazienki odrobinę mosiądzu w łazience poprzez dodanie małych akcesoriów i wykończeń. dodatki. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest odwiedzenie lokalnych sklepów charytatywnych i złomowisk, aby znaleźć interesujące i efektowne kawałki miedzi, które które naprawdę wyróżnią się na tle białej łazienki łazienkę. Albo dlaczego nie przerobić stary fragment rury na dziwaczny uchwyt na rolkę papieru toaletowego?

Jak wkomponować miedź w styl swojej łazienki

Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie miedzi w swojej łazience, ważne jest, abyś upewnij się, że pasuje ona do ogólnego motywu przewodniego łazienki. Ustawiając mosiężne mosiężne rury na tle odsłoniętych ścian z cegły, możesz stworzyć "oderwany od ściany" industrialny wygląd łazienki. Dodaj trochę oświetlenia w stylu industrialnym, aby jeszcze bardziej podkreśli ten styl.

Jeśli jednak nie lubisz stylu industrialnego, może zdecydujesz się na bardziej wystawny wygląd i nastrój, dodając miedziane elementy do swojego zestawu łazienkowego? Mamy nawet całą gamę miedzianych akcesoriów łazienkowych.

Dodaj odrobinę luksusu do swojego pokoju dzięki naszej wannie w kolorze palonej miedzi

Jakikolwiek styl wybierzesz do swojej łazienki, VictoriaPlum.com ma wspaniały gamę produktów, jak również inspiracje i porady, które pomogą Ci osiągnąć designerską łazienkę, niezależnie od Twojego budżetu.

Sprawdź nasze przewodniki po stylach i dowiedz się, jakie są trendy w aranżacji wnętrz.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.