Najnowsze wiadomości

28 maja 2024 12:09

Odśwież się dzięki tym 7 pięknym pomysłom na umywalkęChcesz odświeżyć swoją łazienkę? Pozwól nam pomóc wypełnić Twoją wyobraźnię tymi 7 pięknymi pomysłami na umywalkę.

W ostatnich czasach regularne mycie rąk stało się ważniejsze niż kiedykolwiek. Umywalki w łazience, które są już centralnym punktem naszych codziennych czynności, nabrały jeszcze większego znaczenia - dlatego być może nagle zauważyłeś, jak zmęczona i przestarzała wygląda Twoja.

Co więc możesz zrobić? Cóż, nie należy po prostu umywać rąk od całej sprawy (wybaczcie kalambur); dlaczego nie wymienić umywalki na coś nieskończenie bardziej stylowego i łatwego w użyciu? Aby pomóc Ci "iść z prądem", wymyśliliśmy te 7 pięknych pomysłów na umywalkę.


1. Ukoronuj swój blat

Przekształć swoją łazienkę we własne domowe spa dzięki tej pięknej umywalce nablatowej o okrągłym kształcie.

Umywalka nablatowa Eden 400 mm

Aby uzyskać prawdziwie designerski styl, dlaczego nie połączyć z umywalką nablatową w kontrastowym kolorze, takim jak czarny, i dodać współczesną baterię umywalkową, dostępną w wielu specjalnych wykończeniach, takich jak szczotkowany mosiądz i różowe złoto.


2. Doskonałość w oszczędzaniu przestrzeni

Stworzona z myślą o mniejszych łazienkach, ta współczesna umywalka na postumencie posiada wąskie krawędzie, co nadaje jej bardziej minimalistyczny wygląd.

Derwent okrągła 1 otwór na baterię pełna umywalka 550mm

Elegancki postument pomaga ukryć nieestetyczne rury, podczas gdy zaokrąglony kształt został zaprojektowany tak, aby uzupełnić oszczędzającą miejsce, krótką toaletę z tej samej kolekcji.


3. Małe jest piękne

Ta sprytnie zaprojektowana umywalka wisząca jest bardzo uniwersalna i cudownie schludna.

Konstancja 1 otwór na baterię 405mm

Ta nowoczesna umywalka z półokrągłą misą może być uzupełniona o baterię umywalkową (mniejsze wersje naszych najpopularniejszych wzorów).


4. Powrót czerni

Podczas gdy biała ceramika jest bardzo popularna, umywalki występują w różnych odcieniach, a jednym z najbardziej modnych kolorów jest czerń.

Czarna umywalka nablatowa Dal 410mm

Ta wspaniała, rzeźbiona umywalka nablatowa z pewnością stanie się punktem wyjścia do rozmowy, gdy odwiedzą Cię goście. Idealna do monochromatycznych lub minimalistycznych schematów kolorystycznych, dlaczego nie kontynuować ciemnego trendu łazienkowego z czarną baterią?


5. Wykorzystaj narożniki na swoją korzyść

Jeśli Twoja łazienka lub szatnia jest naprawdę mała, zawsze możesz wykorzystać narożniki, aby zapewnić sobie dodatkowy kawałek przestrzeni na ścianie. Ta stylowa umywalka narożna pomoże Ci to zrobić!

Narożna umywalka wisząca Eden 370mm

Część cudownie nowoczesnej kolekcji Eden od Orchard Bathrooms, ta prosta, ale stylowa umywalka wisząca będzie wyglądała jak z obrazka, gdy uzupełni ją błyszczący chromowany syfon. Dlaczego nie skorzystać z naszej oferty toalet narożnych i optymalnie wykorzystać przestrzeń?


6. Stylowy pod każdym kątem

Jeśli wolisz łazienkę, która jest bardziej kanciasta niż zaokrąglona, ta ultranowoczesna umywalka wisząca z Orchard Bathrooms naprawdę spełnia oczekiwania.

Montreal 1 otwór na baterię umywalka wisząca 370mm

Stylowa umywalka o zwężającym się kształcie, który pomaga ukryć wszystkie nieporządki, jest idealna do dużych i małych łazienek. Sparuj ją z którąkolwiek z kwadratowych toalet z kolekcji Wye, aby uzyskać bardzo współczesny wygląd i odczucia w swojej przestrzeni łazienkowej.


7. Jeden kran czy dwa?

Podczas gdy pojedyncza bateria umywalkowa staje się coraz bardziej popularna wśród właścicieli domów, wiele osób nadal preferuje bardziej tradycyjną opcję 2 oddzielnych kranów i ta wspaniała umywalka wisząca z pewnością zaspokaja te gusta.

Orchard Wharfe 2 otwory na baterie umywalka półpostument 550mm

Dla tych, którzy wolą bardziej ponadczasowy wygląd bez bycia zbyt staromodnym, ta półpostumentowa umywalka jest idealna. Znajduje się tu nawet miejsce na odpływ z korkiem łańcuchowym, bardziej klasyczną formę korka umywalkowego. Oczywiście możesz również wybrać opcję z jednym otworem na kran, jeśli chcesz.


Umywalki w sklepie

Odkryj wszystkie te wspaniałe umywalki i nie tylko w Victoria Plum. Po prostu kliknij na obrazek poniżej, aby rozpocząć przeglądanie.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.