Najnowsze wiadomości

Belgijski design: Universo Positivo + Notre Monde

Hiszpański design: BD Barcelona Design

Mieszkanie w mieście: Elastyczne umeblowanie i mikro-mieszkanie

13 kwietnia 2021 9:54

Organizacja ŁazienkiNieważne, jak bogata jest twoja łazienka, bałagan po prostu się wydaje. Po okresie zimniejszych miesięcy pewnie zastanawiasz się, jak taki ładny, przypominający spa rekolekcje może stać się tak nieporządny.

Zrelaksuj się. Dekluttering jest tak prosty jak wziąć dzień w każdej twojej łazience osiągać wiosennego cleaning. Dla większości, ty no potrzebujesz jakaś fantazyjnych akordeonentów w jakaś twój łazienkach dokonywać decluttering. Co potrzebuje jest sensem czyścić, być sprawnie dostawać pozbywać się rzeczy ty już nie używać i no czuć winnego o nim. Oto, co musisz zrobić, aby uzyskać cudownie zorganizowaną łazienkę.

Pitch It. Kiedy ostatni raz używałeś witamin, leków, makijażu lub czegokolwiek, co może znajdować się w szafce na lekarstwa lub szufladach? Jeśli przedmiot wygasł, wrzuć go do śmieci. Podobnie oznaczaj kosmetyki i inne materiały eksploatacyjne, które nie mają daty ważności. nawet jeśli nie mają daty ważności, rozbijaj przedmioty, które pachną lub śmiesznie wyglądają, szczególnie jeśli wiesz, że są już po terminie przydatności. Małe przestrzenie do przechowywania. Organizuje składowe przestrzenie tak jak szuflady lub szafki z przegrodami lub składowymi koszami, które utrzymują podobne rzeczy z sobą. Upewniał się że składowe kosze mają małe przedziały które są odpowiednie dla makijażu, lekarstw i innych małych rzeczy znajdować w łazienkach. Wyznaczając pewne obszary, czy to w szufladzie, szafce, itp., na przedmioty takie jak makijaż, lekarstwa i inne małe przedmioty, zminimalizujesz czas spędzany w łazience i zorganizujesz w ten sposób swój dom.

Zadbaj o przestrzeń nad toaletą. Przestrzeń nad toaletą jest doskonałym miejscem do przechowywania. Wiele magazynów organizacyjnych posiada jednostki magazynowe specjalnie wykonane do umieszczenia nad toaletą. Te składowe tereny są świetne dla rzeczy tak jak dodatkowe ręczniki, papier toaletowy, chusteczki i inne często używane rzeczy.

Sprzątanie Up próżności Ile razy widziałeś rzeczy rozrzucone nad twoją próżnością? Do porządkowania takich przedmiotów jak szczoteczki do makijażu, waciki i podobne drobiazgi, używaj aptekarskich słoików. Zorganizowanie w ten sposób sprawi, że Twoja łazienka poczuje się jak w hotelu z wyższej półki. Zachowaj półkę na knick-knacks.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.