Najnowsze wiadomości

Belgijski design: Universo Positivo + Notre Monde

Hiszpański design: BD Barcelona Design

Mieszkanie w mieście: Elastyczne umeblowanie i mikro-mieszkanie

13 kwietnia 2021 9:26

Ozdabianie łazienki na wakacjeDekorując wakacje w domu, nie zapomnij o wystroju łazienki. Istnieje wiele zabawnych, odświętnych i łatwych sposobów, aby urządzić to miejsce na czas wakacji. Kilka prostych dotknięć może przekształcić ją w wesołe miejsce. Oto kilka pomysłów na udekorowanie łazienki na czas wakacji:

Uroczysta pościel

Bardzo łatwym sposobem na sprowadzenie ducha sezonu do łazienki jest zmiana pościeli, dywanu i zasłony prysznicowej. Wybierz świąteczne nadruki i wzory na ręczniki i ręczniki kąpielowe. Istnieje wiele opcji wzornictwa do wyboru również dla zasłon prysznicowych. Możesz także zachować prostotę wybierając kolorystykę jak czerwony i zielony lub czerwono-biały.

Dodaj przedmioty łatwe do czyszczenia

Wybierz dekoracje do umieszczenia na górze toalety i na ladach, które są łatwe do czyszczenia. Dla ruchliwych łazienek, które dostają dużo użytkowania, ważne jest, aby być w stanie utrzymać je w czystości, zwłaszcza jeśli goszczą gości. Użyj tego jako przewodnika przy wyborze elementów dekoracyjnych. Dekoracje z gładkimi powierzchniami ceramicznymi mogą być szybko wycierane i odkurzane, co jest koniecznością w łazience. Unikaj przedmiotów z dużą ilością brokatu, lub przedmiotów wykonanych z tkaniny. Nie zagracaj lady z przedmiotami, ale dodaj trochę uroku kilku wybranym wakacyjnym kawałkom.

Nie zapomnij o zapachach

Dodaj świecę lub odświeżacz powietrza o słodkim, świątecznym zapachu, takim jak świerk lub ciepły cukier waniliowy. Wniesie on ten dodatkowy akcent do łazienki, gdzie odświeżacz jest zawsze potrzebny. Zapalona świeca na blacie może być idealnym akcentem w tej przestrzeni, gdy goszczą Państwo rodzinę i przyjaciół na wakacyjnych spotkaniach.

Przebierając swój dom na wakacje, poświęć czas na wybór wystroju łazienki. Jest to niewielka przestrzeń, ale może łatwo dodać wakacyjnego uroku.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.