Najnowsze wiadomości

11 czerwca 2023 2:40

Porady dotyczące czyszczenia łazienki na jesieńJednym z zadań związanych z utrzymaniem czystości w domu, z którym większość ludzi nie jest zbytnio podekscytowana, jest łazienka. Jednak upadek to świetny czas na głębokie sprzątanie w każdym pokoju w domu. Szorowanie i organizowanie przestrzeni teraz, ty będziesz sprawnie utrzymywać je czyści i porządek przez zimowych miesięcy. Te łazienkowi cleaning porady dla upadku pomagają ciebie robić skutecznej i wydajnej pracy:

Zasłona prysznicowa i wkładka. Usuń i wyrzuć starą zasłonę prysznicową i zastąp ją nową warstwą PEVA. Dobrym pomysłem jest również umycie zasłony prysznicowej. Po prostu upewnij się, że sprawdzasz etykietę dla właściwych instrukcji pielęgnacji, ponieważ niektóre tkaniny i materiały mogą nie utrzymać się dobrze w pralce.

Szlam ścierny. Szlam może wydawać się trudny do czyszczenia, ale dzięki odpowiedniej szczotce i wybielaczowi pozbędziesz się bakterii i plam. Użycie mniejszej szczoteczki, jak np. szczoteczki do zębów, pozwala wsiąść w małe plamy pomiędzy płytki. Otwórz okna i użyj wybielacza, zanurzając szczoteczkę, a następnie szorując fugę pod prysznicem i na podłodze.

Ściany i sufit. Aby oczyścić ściany, wystarczy spryskać je uniwersalnym roztworem, a następnie przetrzeć czystą, wilgotną szmatką. Bierze opiekę czyścić dobrze wokoło toalety, zbyt, i no zapomina ściany nad wannowym kafelkiem lub prysznicem stoiskiem. Używa duster na długim słupie dosięgać w wysokie kąty sufit dokąd małe pajęcze pajęczyny mogą czaić się.

Typowo myśleć wiosna jako idealny czas dawać domowi głębokiemu cleaning, ale te łazienkowi porady robić mię łatwemu odświeżać w górę twój dom w spadku. Przed zamykaniem okien i obracaniem na ogniu dla chłodniejszych miesięcy, bierze czas uporać się z łazienką.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.