Najnowsze wiadomości

Jak sprawić, by Twoja łazienka wyglądała jak nowa?

Upiększ swoją brzydką łazienkę

Korzyści płynące z przebudowy łazienki

22 września 2021 6:33

Proste wskazówki dotyczące dekoracji świątecznejTo jest ta pora roku, kiedy każdy chce tchnąć w swój dom trochę świątecznego wystroju. Dobra wiadomość jest taka, że można to zrobić za pomocą zaledwie kilku prostych wskazówek i sztuczek. Nie musisz spędzać ani tony czasu, ani pieniędzy, aby dać swojemu domowi to ciepłe i przytulne uczucie wakacji. Oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Wybierz temat wakacyjnej dekoracji

Aby pomóc Ci zawęzić temat dekoracji, wybierz motyw, który uwielbiasz. To nie tylko sprawi, że Twój dom będzie bardziej płynny, ale również sprawi, że proces dekoracji będzie nieco mniej gorączkowy. Zastanów się, co kochasz najbardziej o sezonie wakacyjnym, a następnie włączyć to do każdego pokoju.

Usuń niepotrzebne przedmioty

Czasami ludzie starają się dekorować wokół swojego normalnego, codziennego wystroju. Może się jednak zdarzyć, że trzeba będzie spakować go na kilka miesięcy, aby zrobić miejsce na przedmioty sezonowe. Jeśli spróbujesz udekorować wokół istniejącego wystroju, to może skończyć się patrząc i czując się niezorganizowany lub zagracone.

Wyjdź poza czerwony i zielony

Czerwony i zielony to z pewnością ulubione kolory dekoracji świątecznych, ale nie bój się rozegrać swojej przestrzeni innymi kolorami. O tej porze roku można łatwo włączyć inne schematy kolorystyczne, takie jak niebieski i srebrny, a nawet głośne, żywe kolory. Wybierz kolory, które pasują do Twojej osobowości i pomogą Ci wczuć się w świątecznego ducha.

Nie zapomnij o Candy

Cukierki to jeden z najłatwiejszych (i najsmaczniejszych!) sposobów na włączenie wystroju wakacyjnego do sezonu. Możesz wypełnić różne wakacyjne miski ulubionymi smakołykami lub użyć cukierków do stworzenia sztuki i rzemiosła, które możesz pokazać. Candy candy canes są zawsze ulubionymi wakacjami dla wielu osób.

Graj muzykę

Wakacyjna muzyka może to wszystko połączyć! Jeśli masz spotkanie, nie lekceważ korzyści płynących z wysokiej jakości wakacyjnej piosenki. Wybierz kilka swoich ulubionych piosenek i zagraj je po cichu w tle podczas kolejnego spotkania towarzyskiego.

Dodaj wieniec

Wieniec jest pierwszą rzeczą, którą ludzie zobaczą, gdy zbliżą się do twojego domu. Wieniec może być prosty, kupiony w sklepie, lub jeśli jesteś kreatywnym typem, to możesz zrobić swój własny! Użyj wakacyjnych kolorów, aby to wszystko połączyć. Możesz skupić się tylko na tkaniu w zieleni i czerwieni lub wybrać swoją ulubioną świąteczną postać. Postaraj się trzymać motywu, który pasuje do wystroju wnętrza.

Użyj tego, co masz

Nie musisz koniecznie kupować co roku nowych wakacyjnych dekoracji. Zamiast tego wybierz temat i dodawaj do niego okresowo. Możesz też mieć przedmioty codziennego użytku, które można wyciągnąć i wystawić. Na przykład, czerwona miska do mieszania, którą dała Ci babcia, może być teraz świąteczną miską do cukierków, którą możesz zostawić na czas wakacji.

Skup się na swoim kominku

Kominek jest wspaniałym punktem centralnym każdego pomieszczenia. Do płaszcza można dodać poinsetie i gałązki zieleni, aby szybko odebrać go z wakacji. Kominek jest również doskonałym miejscem do zaprezentowania swoich ulubionych wakacyjnych knick-knacków dla każdego, aby zobaczyć i cieszyć się.

Nie zapomnij o szyszkach sosnowych

Szyszki sosnowe są doskonałym dodatkiem do każdego świątecznego programu dekoracyjnego. Jest to prosty sposób na wkomponowanie odrobiny natury bez przytłaczania przestrzeni. Można dodać kilka z nich do wieńca wakacyjnego lub po prostu umieścić je w ozdobnej misce. To naprawdę takie proste!

Dodaj zapachy

Uważajcie na zapachy, których używacie o tej porze roku. Wybierz zapachy takie jak sosna, cynamon lub goździk, które pomogą Ci stworzyć atmosferę, jakiej szukasz.

To wszystko na temat Oświetlenia

Nie zapomnij dodać czegoś do swoich opraw oświetleniowych! Jest to doskonała okazja, aby w subtelny, a jednocześnie skuteczny sposób włączyć wianek i ostrokrzew.

Udekoruj swoją skrzynkę pocztową

Podczas gdy skrzynki pocztowej nie ma w domu, z pewnością dodaje to ogólnego wrażenia. Dodaj trochę girlandy lub nawet sznur światła do skrzynki pocztowej, aby wprowadzić trochę więcej wakacyjnej radości na zewnątrz domu.

Zachowaj swoją wakacyjną dekorację w prosty sposób

Nie musisz wychodzić za burtę z wakacyjnym wystrojem. Zamiast tego, zachowaj prostotę poprzez wprowadzenie kilku wakacyjnych akcentów w całej swojej przestrzeni. Ponownie wykorzystaj, poddaj recyklingowi i zmodernizuj tyle produktów, ile tylko możesz, aby zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

Jak Remodel może pomóc

Wakacje oznaczają, że Twój dom prawdopodobnie będzie miał dużo towarzystwa. Może to być idealny moment, aby rozważyć przebudowę przestrzeni, która jest najbardziej uczęszczana: łazienki. Dodanie nieco więcej miejsca do przechowywania lub odświeżenie wyglądu pójdzie o krok dalej, aby jak najlepiej wykorzystać wakacyjny wystrój.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.