Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:17

Raumplus Przesuwne drzwi telewizyjneFirma raumplus prezentuje Sliding TV Door - przesuwne drzwi i centrum multimedialne w jednym, elegancko łączącym wystrój wnętrza z rozrywką.

Dzięki wbudowanemu w panel drzwi monitorowi z płaskim ekranem, który może być używany jako telewizor lub monitor komputerowy, Sliding TV Door otrzymał nagrodę Red Dot Award w kategorii wzornictwa i jakości wzornictwa.

W miejscach, w których panuje tendencja do korzystania z wielu mediów, takich jak pokój dzienny, sypialnia czy pokój nastolatków, przesuwane drzwi do telewizorów umożliwiają dyskretne trzymanie ich poza zasięgiem wzroku, zamiast dominować w przestrzeni. Wysokowydajne, kompaktowe głośniki Bluetooth zastępują system stereo, a płaskie telewizory łączą się z urządzeniami multimedialnymi, gdy nie są używane.

Monitor o przekątnej ekranu wynoszącej maksymalnie 55 cali i wadze 25 kg jest montowany przez tylną część panelu drzwi. Panel jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i materiałów, dzięki czemu można go dopasować do wystroju wnętrza pomieszczenia.

To samo dotyczy profili systemu drzwi przesuwnych, dostępnych również w różnych modelach, które nadają panelom drzwiowym eleganckie ramy, a ponadto ukrywają kable potrzebne do zintegrowanego programu medialnego.

Ponieważ czujnik podczerwieni monitora jest ukryty w otoczeniu, pilot zdalnego sterowania jest wyposażony w Bluetooth, który pozwala użytkownikowi na łatwe włączanie i sterowanie muzyką, filmami, internetem i grami z fotela, łóżka lub sofy.

Sliding TV Door to multitalent, który można włączyć do wystroju wnętrza, aby zapewnić rozrywkę pod kluczem, ale na wysokim poziomie.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.