Najnowsze wiadomości

30 czerwca 2022 1:00

Spraw, by twoja łazienka lśniła w godzineWielu właścicieli domów szuka wskazówek dotyczących czyszczenia łazienki, gdy nadchodzi wiosna. Poniżej znajduje się kilka pomocnych sugestii, aby uzyskać tak bardzo zużyty pokój lśniący czystością w mniej niż godzinę:

Dywany i ręczniki. Zaczynać usuwać wszystkie ręczniki od ręczników stojaki i brać one pralniany pokój. Nawet jeśli są twoimi "dobrymi" ręcznikami i nie są używane dużo, mogą wchłonąć wilgotny zapach od wieszania w bogatej w wilgoć kąpieli. Dlatego mądrze jest przeprowadzić je przez krótki cykl prania i wypłukać w suszarce. Weź dowolny dywanik z gumowym podłożem i połóż go w korytarzu lub innym pomieszczeniu, w którym można go odkurzyć. Jeśli dywany można prać w pralce, należy postępować zgodnie z instrukcjami na ich etykietach i wybrać odpowiedni cykl prania.

Miska toaletowa. Aby szybko oczyścić muszlę klozetową, należy ją spłukać, aby upewnić się, że jej boki są mokre i wlać do niej jeden kubek wybielacza o pełnej mocy. Rozcierać ją wokół boków i pod obręczą i przejść do następnego zadania, pozwalając wybielaczowi siedzieć przez około dziesięć minut. Kiedy ten czas minie, przepłucz go ponownie, a zobaczysz lśniącą miskę bez pierścieni, które są oznaką brudu.

Czyszczenie Łazienki Powierzchnie. Aby oczyścić powierzchnie ceramiczne i porcelanowe, a także zlew i wannę, wymieszaj trzy łyżki stołowe sody do pieczenia w dwie filiżanki ciepłej wody i pół filiżanki domowego amoniaku. Użyj standardowych gumowych rękawiczek, aby przetrzeć roztwór na wszystkich powierzchniach i spłukać go czystą szmatką lub gąbką. Ta formuła sprawi, że wszystkie powierzchnie w twojej łazience będą błyszczeć. Używać ten sam mieszaninę, szorować puszek ręczników stojaki i jakaś mosiądzu, chromu lub szczotkowanego niklu oprzyrządowania. Wytrzyj lustra standardowym środkiem do czyszczenia szkła, aby usunąć odciski palców i znaki wodne.

Zamiataj podłogę, aby usunąć duże kawałki brudu, a następnie energicznie myj przez kilka minut formułą odpowiednią dla podłogi w Twojej łazience. Kiedy podłoga wyschnie, przynieś swoje czyste ręczniki i dywaniki i umieść je z powrotem na swoich miejscach.

Pokoje takie jak łazienki mogą być trudne do utrzymania w czystości, ale używając te czyści porady, zawsze możesz sprawić, że twoja łazienka będzie świecić w mniej niż godzinę.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.