Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 1:43

Tanie, niestandardowe pomysły do wykonania samemu w łazienceŁazienka to małe, ale ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli czujesz, że Twoja łazienka wygląda nudno, nadszedł czas, aby stać się kreatywnym i rozważyć kilka nowych, świeżych pomysłów, które przekształcą Twoją przestrzeń.

To nie musi być drogie, choć. Istnieją tanie, ale kreatywne pomysły na metamorfozę łazienki, które możesz rozważyć. Będziesz zdumiony, jak łatwo było przekształcić swoją łazienkę w pokój swoich marzeń.

8 On-a-Budget DIY łazienka Makeover Porady

Oto osiem porad DIY, aby przekształcić łazienkę w pokój pełen spokoju, bez rozbijania banku:

1. Zidentyfikuj miejsca, które rzucają się w oczy w łazience

Jeśli masz miejsca w łazience, których nie lubisz, zacznij metamorfozę od tego miejsca. Zacznij koncentrować się na przestarzałych i brzydkich miejscach w łazience i rozszerzaj je w miarę upływu czasu.

2. Unikaj haków na szlafroki

Nie musisz polegać na haczykach na szlafroki, aby powiesić swoje szlafroki. Zamiast tego, kup atrakcyjne i niedrogie bary ręcznikowe do wieszania rzeczy. Istnieje wiele wzorów i kolorów do wyboru. Wymieszaj je trochę dla oryginalności i polotu.

łazienka

3. Wykorzystaj swoje umiejętności fotograficzne

Jest to jeden z najtańszych pomysłów DIY łazienka makeover. Jeżeli ty znajdujesz twój łazienek ściany puste i nudne, używa twój aparat fotograficzny brać liczne obrazki krajobrazy, kwiaty, widoki i rzeczy ty znajdujesz ekscytujący.

Wydrukuj te zdjęcia. Kup tanie, ładnie wyglądające ramki i umieść je na ścianach swojej łazienki. Będziesz zaskoczony, jak miło będzie wyglądać Twoja łazienka, z takimi dodanymi osobistymi akcentami.

4. Przykryj swoje ściany w łazience

Po długich okresach czasu, ściany i powierzchnie łazienek mają tendencję do rozpoczęcia obierania. Jeżeli ty no możesz pozwolić uaktualniać, kupuje dekoracyjnych and/or colourful dywaniki i pokrywa całkowitą uszkodzoną sekcję ściana z one.

Mądrze jest kupić dywaniki, które dobrze pasują do podłogi w łazience, aby uniknąć brzydkiego kontrastu kolorów. Używaj dywaników, które idealnie wtapiają się w otoczenie. Twoja łazienka będzie wyglądać niesamowicie, a nikt nigdy nie będzie wiedział o tych nieestetycznych wad.

5. Zmień lustra łazienkowe

Możesz nie być świadomy, ale lustra przekształcić wygląd i poczucie łazienki. Jeśli masz stare i zużyte lustro łazienkowe, wymień je na takie, które ma atrakcyjny i kreatywny design. Upewnij się, że odzwierciedla ono to, co chciałbyś widzieć każdego dnia.

6. Zmień zasłony prysznicowe

Zasłony prysznicowe mają ogromny wpływ na wygląd Twojej łazienki. Zamiast wydawać dużo pieniądze na zasłony prysznic projektanta, wybierać twój swój swój projekt tkaniny i dostawać lokalną krawcową szyć zasłony, lub ty możesz robić mię yourself. To tylko zajmie trochę hemming. Po prostu upewnij się, że masz plastikową, wodoodporną zasłonę prysznicową od wewnątrz, jeśli wybierzesz tkaninę absorbującą wodę.

7. Wyrównanie powierzchni blatów łazienkowych

Czy jesteś zmęczony swoimi starymi i zużytymi blatami łazienkowymi? Szukasz niedrogich pomysłów, aby je rozruszać tylko dlatego, że nie masz wystarczających funduszy, aby je wymienić? Możesz resurface blatu na znacznie tańszą drogę do "nowych" liczniki łazienkowe. Pobierz fabrykanta do podjęcia pomiarów blatów w łazience. Następnie kup niedrogi zamiennik, który będzie idealnie pasował do starej powierzchni, aby uzyskać bardziej przystępne rozwiązanie.

8. Dodaj dzieło sztuki w łazience

Dzieła sztuki robi dużo magii w łazience. Na szczęście istnieje szeroka gama projektów dzieł sztuki w łazience, które można znaleźć za tak mało jak $10. Wybierz swoje dzieło sztuki i mieć go oprawione, więc nie wchodzi w kontakt z wodą. Jeśli przebudowujesz łazienkę dziecka, idź do atrakcyjnych dzieł sztuki dla dzieci, aby uzyskać najlepsze wyniki. Aby zaoszczędzić pieniądze, nie kupuj dzieł sztuki, zamiast tego zdobądź się na kreatywność i stwórz własne.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.