Najnowsze wiadomości

5 najlepszych pomysłów na prysznic w 2022 roku

Nasza nowa reklama telewizyjna: Poznaj rodzinę

Zrób własne bomby kąpielowe domowej roboty

22 maja 2022 15:06

Top trendy łazienkowe w tym rokuModa zmienia się z czasem - nawet do łazienki. Podczas gdy nie można ich zobaczyć na wybiegu wyłożonym paparazzi, trendy na nowoczesną, funkcjonalną i tętniącą życiem łazienkę są niezbędnymi elementami dla właścicieli domów, którzy pragną jej modernizacji.

W tym artykule przedstawimy Ci wewnętrzną gałkę najnowszych trendów w przebudowie łazienek w 2020 roku.

Czy moda naprawdę zmienia się dla łazienek?

Na pewno tak! Mimo że łazienka jest jednym z najbardziej funkcjonalnych pomieszczeń w Twoim domu, często gubi się w zamieszaniu, gdy nadchodzi czas na remont.

Jako dowód weź pod uwagę klasyczne, plamiaste lady granitowe, szafki i elementy wykończeniowe. Zdecydowanie wstrząsnęły one latami 90., ale w 2020 roku wyglądają beznadziejnie przestarzałe.

Jak słynny Bob Dylan powiedział: "Czasy się zmieniają."

Jakie są Top Bathroom Trendy w 2020 roku?

Mimo, że zazwyczaj są to jedne z najmniejszych pokoi w domach, przed przebudową trzeba trochę pomyśleć i zaplanować. W większości przypadków podczas remontu łazienki w grę wchodzą prace wodno-kanalizacyjne, elektryczne i stolarskie.

Umywalki ścienne i próżniaki: Od uwolnienia bardzo potrzebnej przestrzeni do ułatwienia sprzątania, zlewozmywak lub próżność zamontowana na ścianie jest stylowym rozwiązaniem dla małych łazienek.

  • Jak zintegrować ten pomysł: Zlewozmywaki ścienne mogą być mocowane za pomocą uchwytów na kołki lub wzmocnienia ściennego za ścianą.

Inteligentna technologia w łazience: Wraz z postępem technologicznym, prawie każdy aspekt naszego życia staje się coraz łatwiejszy. Widzimy zauważalny skok w zakresie inteligentnej technologii w łazience. Są to m.in. oświetlenie uruchamiane głosem, toalety z podgrzewaczami do siedzenia, automatycznie otwierane pokrywy, wbudowane dezodoranty, elektronicznie sterowane prysznice i wiele innych. Kto wiedział, że "chodzenie" może być tak stylowe?

  • Jak zintegrować ten pomysł: Doskonałym sposobem na wprowadzenie inteligentnej technologii do łazienki jest włączenie programowalnego oświetlenia, które ustawi specyficzny nastrój, oraz pilota, który napełni wannę do określonej temperatury.

Elektryczne podgrzewacze do ręczników: Czy ciepły, puszysty ręcznik nie brzmi niewiarygodnie przytulnie, gdy wychodzisz z prysznica?

  • Jak zintegrować ten pomysł: Bez względu na to, czy preferujesz model montowany na ścianie, czy wolnostojący, istnieje wiele możliwości zastosowania podgrzewaczy ręczników.

Nowe opcje kształtu kafelków: Pożegnaj się z podstawowym metrem lub wielkoformatową płytką z ubiegłego roku. Teraz płytki łazienkowe są znacznie bardziej konfigurowalne pod względem kształtu i kolorów.

  • Jak zintegrować ten pomysł: Dzięki ogromnym rozmiarom, kształtom i opcjom kolorystycznym, które są teraz dostępne, możesz zdecydować się na kompletną płytkę ścienną lub po prostu na konkretną część łazienki.

Przezroczyste drzwi prysznicowe: Mimo, że te minimalistyczne drzwi prysznicowe zaczęły zyskiwać na popularności kilka lat temu, nadal są bardzo stylowe. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że producenci podążają za tym trendem i zareagowali oferując wiele możliwości aranżacyjnych.

  • Jak zintegrować ten pomysł: Przezroczyste drzwi prysznicowe są dostępne z drzwiami typu stodołowego i tymi, które się otwierają.

Patrząc na powyższe trendy, jedna rzecz staje się oczywista: masywne wyposażenie jest na zewnątrz, a konsolowa próżność i minimalizm są na zewnątrz.

Jak Columbus Bath Design może mi pomóc z tymi nowymi trendami w łazience?

Robimy jedną rzecz, i to bardzo dobrze: przebudowę łazienki. W ciągu ponad 20 lat naszej pracy nasz zespół był w czołówce, znając aktualne trendy i te na horyzoncie.

Nasz proces jest prosty: słuchamy Twoich pomysłów i potrzeb, udzielamy odrobinę szczerych informacji zwrotnych i porad, a następnie zabieramy się do pracy nad urzeczywistnieniem łazienki Twoich marzeń.

Zdajemy sobie sprawę, że projekt przebudowy każdego rodzaju może być nieco przytłaczający.

Członkowie naszego zespołu z przyjemnością przeprowadzą Cię przez wszystkie opcje projektowe, abyś mógł zobaczyć i poczuć się jak najlepiej.

Po uzgodnieniu ostatecznego planu, odwiedzimy Twój dom, aby sprawdzić, czy są jakieś wyjątkowe sytuacje, które trzeba zidentyfikować.

Na koniec, ustalimy dzień i godzinę instalacji, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Jak długo trwają projekty przebudowy łazienki?

Każdy projekt ma swoje specyficzne cechy, ale jesteśmy w stanie zrealizować większość projektów w ciągu jednego dnia.

Bez żartów.

Jeśli uważamy, że zajmie to drugi dzień, na podstawie naszego doświadczenia będziemy w stanie powiedzieć Ci o tym na długo przed faktycznym rozpoczęciem prac. Zapewniamy, że ci sami dwaj instalatorzy, którzy rozpoczynają pracę nad projektem przebudowy łazienki, pozostaną z nią do czasu zakończenia prac.

Ponieważ uważamy, że pieniądze nigdy nie powinny być przeszkodą dla posiadania wymarzonej łazienki, Columbus Bath Design z dumą oferuje opcje finansowania, które zmieszczą się w każdym budżecie.

Tak więc, niezależnie od tego, czy potrzebujesz po prostu nowej wanny, próżności, czy całkowitej przebudowy łazienki, jesteśmy gotowi do pracy dla Ciebie.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.