Najnowsze wiadomości

5 najlepszych pomysłów na prysznic w 2022 roku

Nasza nowa reklama telewizyjna: Poznaj rodzinę

Zrób własne bomby kąpielowe domowej roboty

22 maja 2022 16:12

Projektowanie i przebudowa łazienek. Dzisiejsze trendyTrendy w przebudowie łazienek odzwierciedlają rosnące pragnienie nowoczesnego wyglądu z nutą spa. Projektanci łazienek i właściciele domów przyjmują bardziej otwartą przestrzeń z czystym, minimalistycznym wyglądem. Projekt łazienki zawiera wiele naturalnych elementów, między innymi.

Oto 5 gorących trendów, które dzieją się w projektowaniu łazienek dzisiaj.

Niestandardowe prysznice

Niestandardowe prysznice szybko stały się głównym tematem projektów przebudowy łazienki. Właściciele domów starają się stworzyć przestronną przestrzeń z niskim progiem lub bez niego, pozwalając płytom na swobodny przepływ do reszty pomieszczenia. Popularne są również dodatkowe funkcje, takie jak ławki.

Wanny wolnostojące

Przez wiele lat wanna lub wanna z dyszą była koniecznością na większości list życzeń właścicieli domów. Dziś wielu decyduje się na elegancki wygląd wolnostojącej wanny, jeśli w ogóle istnieje. Klasyczna wanna z łapami pazurowatymi jest nadal w dobrym stylu, tworząc centralny punkt w pomieszczeniu.

Naturalne materiały i kolory

Zgodnie z nowoczesnym minimalistycznym wyczuciem, materiały i kolory zmierzają ku naturalnym odcieniom. Od ciepłych słojów drewna po szklane płytki, elementy zewnętrzne są wprowadzane do łazienki, aby stworzyć atmosferę zbliżoną do zen, która pozwala na całkowity relaks.

Efektywne instalacje

Właściciele domów starają się zmniejszyć zużycie wody, dlatego potrzebne są wydajne baterie i armatura. Z wieloma głowicami prysznicowymi i umywalkami podwójnymi, które szybko stają się normą, sensowne jest stosowanie bardziej ekologicznych armatur.

Freestanding Vanities

Próżności, które wyglądają jak wolnostojący mebel, są coraz bardziej popularne. W rzeczywistości, regały i inne jednostki magazynowe, które nie są wbudowane, są poszukiwane. Wolnostojące elementy oferują elastyczność i pozwalają właścicielom domów na maksymalizację otwartej przestrzeni w pokoju.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.