Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:15

Touch Down Unit firmy Molteni&CPrzedstawiamy innowacyjny Touch Down Unit, zaprojektowany przez Studio Klass dla Molteni&C i będący uosobieniem stylu pracy z domu.

Touch Down Unit, pierwotnie zaprojektowany dla środowisk biurowych, został wyprodukowany dla firmy UniFor (firmy z grupy Molteni), ale teraz stał się częścią kolekcji Molteni&C w tej nowej wersji dla domu. Poszerzony o serię nowych i bardziej domowych wykończeń, Touch Down Unit został ponownie zinterpretowany i pomyślany jako autonomiczne, dyskretne stanowisko pracy.

Stacja robocza została zaprojektowana jako domowy koncentrator, gdzie można przechowywać materiały do pracy w domu i z łatwością sprawdzać pocztę elektroniczną, kalendarze i plany zajęć szkolnych. Zostało zaprojektowane jako obiekt spełniający indywidualne wymagania, który może się zmieniać i ożywać jako przestrzeń dla osobistych przedmiotów.

Stacja robocza jest wyposażona w akumulator, wyposażony w gniazda USB, z którego można korzystać z laptopa i ładować urządzenia elektroniczne. Jednocześnie jest to moduł serwisowy, który po zamknięciu pozwala na przechowywanie przedmiotów użytkowych, gwarantując tym samym porządek w domu. Moduł posiada metalową ramę składającą się z podstawy, do której mocowana jest centralna podpórka blatu roboczego, na której znajdują się pionowe i poziome urządzenia pozycjonujące, które umożliwiają użytkownikom regulację wysokości i położenia blatu roboczego, aby był on ergonomiczny i wygodny w każdych warunkach. Aby ułatwić jego przesuwanie, TDU jest wyposażony w kółka.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.