Najnowsze wiadomości

5 najlepszych pomysłów na prysznic w 2022 roku

Nasza nowa reklama telewizyjna: Poznaj rodzinę

Zrób własne bomby kąpielowe domowej roboty

22 maja 2022 15:05

Wskazówki dotyczące myślenia poza schematem odnośnie przebudowy łazienkiCzy Twoje łazienki są wypełnione nudną białą przestrzenią i pustymi ścianami? Oto kilka wskazówek i inspiracji, które pomogą Ci przemyśleć projekt przebudowy łazienki.

Flea Market Finds

Udaj się na lokalny pchli targ i znajdź przedmiot, który przemówi do ciebie. Na przykład, znajdź parę zabytkowych zasłon lub uchwytów próżności, które mogą służyć jako akcent w przestrzeni. Przedmioty takie jak te oferują osobisty akcent, który wnosi niepowtarzalność do pokoju.

Mieszaj we wspomnieniach

Czasami nieuchwytne wspomnienia mogą być wspaniałą inspiracją dla projektu przebudowy domu. Na przykład, jeśli właśnie wróciłeś z wakacji na wyspie, możesz pomalować ściany na niebiesko i sufit na biało i użyć płytek w kolorze piasku. Być może uda Ci się również ozdobić ulubione zdjęcia.

Zaplanuj nowe przygody

Jeśli masz miejsce, które zawsze chciałeś odwiedzić, udekorowanie łazienki tak jak to miejsce może być zabawnym pomysłem. Na przykład, jeśli chciałbyś wybrać się na wycieczkę na Orient, możesz udekorować chińskie akcenty i pomalować ściany na czerwono.

Użyj tkaniny jako inspiracji

Jeśli masz ulubioną tkaninę lub wzór, który lubisz, możesz go wykorzystać jako podstawę wystroju swojej łazienki. Weź kolor z materiału i użyj go do koloru ściany. Jeśli tkanina ma kwiatowy wzór, możesz stworzyć szczęśliwą i odmładzającą atmosferę. Jeśli twoja tkanina zawiera stonowane odcienie, daje ci to możliwość stworzenia spokojnej przestrzeni, promieniującej relaksującym i kojącym środowiskiem.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących dekoracji łazienki, skonsultuj się z ekspertami z Columbus Bath Design. Bez względu na to, co masz na myśli, zespół Columbus Bath Design będzie w stanie pomóc Ci dopasować się do Twojego budżetu i stworzyć wyjątkową spośród wszystkich innych przestrzeń dynamitu.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.