Najnowsze wiadomości

5 najlepszych pomysłów na prysznic w 2022 roku

Nasza nowa reklama telewizyjna: Poznaj rodzinę

Zrób własne bomby kąpielowe domowej roboty

22 maja 2022 16:00

Wskazówki dotyczące ogrzewania łazienki w zimieSpędzasz czas w mroźnej pogodzie, bawiąc się w śniegu z dziećmi lub wbiegając i wyskakując ze sklepów, starając się wykonać te zadania. Nic nie brzmi lepiej niż miła, gorąca kąpiel lub prysznic, dopóki nie pomyślisz o spieszeniu się z rozbieraniem się w mroźnej łazience. Podobnie, budzisz się w środku nocy, ale opóźniasz swoją podróż do toalety w oczekiwaniu na to, jak zimno będzie się czuć na podłodze.

Zamiast drżeć w chłodniejszych miesiącach, możesz spróbować kilku prostych zimowych boosterów, które sprawią, że twoja łazienka będzie czuć się tostowo i sprawią, że twoja łazienka będzie równie zapraszająca w zimie, jak i latem.

Proste poprawki. Jeśli masz dużo miejsca w swojej łazience, spróbuj umieścić kilka grubych dywaników na zewnątrz wanny lub prysznica albo w pobliżu umywalki. Im większe tym lepsze. Wyściełany dywanik odprowadzi chłód od palców u stóp i będzie promieniował ku górze, dzięki czemu poczujesz się cieplej.

Idź na jasne oświetlenie. Jeśli w zimie Twoja kąpiel cierpi na brak światła, rozjaśnij ją za pomocą nowych opraw oświetleniowych lub świec umieszczonych w strategicznych miejscach. Jasne, jasne kolory ścian będą również sprawiać wrażenie ciepła. Jeśli po wyjściu z wanny istnieje możliwość założenia zimnego ręcznika wokół ciała, to podgrzewany drążek na ręczniki jest propozycją niedrogą. Jednostki te mogą wykonywać podwójną pracę. Poza zapewnieniem wygodnego ręcznika, wiele urządzeń służy również jako grzejnik, zapewniając dodatkowe ciepło.

Rozważania z wyższej półki. Jeśli myślisz o przebudowie swojej łazienki, rozważ te wskazówki, aby zachować ciepłą, przypominającą spa atmosferę w zimie. Jedną z najpopularniejszych opcji jest zainstalowanie promiennika ciepła na podłodze. W przeciwieństwie do tradycyjnego ciepła, gdzie ciepłe powietrze znajduje się na suficie, promiennik ciepła wypływa z podłogi.

Zmodyfikuj swoją kabinę prysznicową, aby zwiększyć ciepło. Jedną z opcji jest prysznic parowy. Jeśli Twój budżet na to nie pozwala, weź pod uwagę prysznic deszczowy, który zapewni większe pokrycie wodą. Innym rozwiązaniem jest nowa wanna z wkładką, która będzie zatrzymywać ciepło. Nawet podgrzewana deska klozetowa da Ci przytulne uczucie, które sprawi, że będziesz chciał pozostać w swoim prywatnym zaciszu.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.