Najnowsze wiadomości

Belgijski design: Universo Positivo + Notre Monde

Hiszpański design: BD Barcelona Design

Mieszkanie w mieście: Elastyczne umeblowanie i mikro-mieszkanie

13 kwietnia 2021 9:06

Wskazówki dotyczące tworzenia fantastycznych transformacji łazienek z granituŁazienka to ważne miejsce w twoim domu. Może jednak mieć nudny wygląd. Kiedy zastanawiasz się nad przebudową, powinieneś rozważyć użycie granitu. Granitowa łazienka oferuje elegancję i piękno, które przemieni pomieszczenie z drabiny w bajeczne. Oto proste sposoby na włączenie tego materiału do planów przebudowy łazienki.

Prysznic lub wanna. Niektóre z najlepszych wskazówek, które pomogą podnieść wartość twojego domu, to aktualizacja prysznica i wanny. Zamiast używać plastikowego lub ceramicznego otoczenia, wyłożenie ich granitem jest mądrzejszym wyborem. Ponieważ ten materiał odpycha wodę, Twój prysznic będzie odporny na pleśń i pleśń. Jeśli dopasujesz prysznic do zlewu, zwiększysz atrakcyjność pomieszczenia i podniesiesz ostateczny "czynnik wow".

Zlewozmywaki i blaty. Obszar wokół zlewozmywaka łazienkowego jest najczęstszym miejscem, w którym można zastosować granit. Stworzy to trwałe środowisko, odporne na zarysowania, wióry i uszkodzenia termiczne, co jest szczególnie ważne w łazience, w której występuje częsty ruch uliczny. Granit nie zbiera wilgoci, więc będzie trwał przez długi czas, nie wyglądając na zużyty. Ponadto, materiał ten jest łatwy do czyszczenia, co oznacza, że zarazki i bakterie zostaną ograniczone do minimum.

Wykładziny podłogowe lub ścienne. Pominięte miejsce na granit w łazience znajduje się na jej ścianach lub na podłodze. Aby uzyskać oszałamiający punkt centralny, można wyłożyć granitem ścianę za umywalką. Tworzy to uderzające i królewskie tło dla całego pomieszczenia.

Jeśli Twoja łazienka ma mniejsze rozmiary, podłoga jest doskonałym miejscem do ekspozycji płytek granitowych. Ponieważ materiał ten jest znacznie bardziej wytrzymały niż inne opcje podłóg wykonanych przez człowieka, będzie to doskonały wybór do zastosowania pod stopami. Przy właściwej pielęgnacji zachowa ona swój olśniewający wygląd przez wiele lat.

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem przebudowy łazienki, powinieneś skonsultować się z ekspertami z Columbus Bath Design. Dostarczają oni wskazówek, które pozwalają na stworzenie unikalnych i niedrogich modernizacji. Dzięki ich szerokiej gamie dostępnych kolorów i materiałów, możesz wykorzystać swoją wyobraźnię i stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.