Najnowsze wiadomości

28 września 2022 17:30

Wybór właściwej podłogi do łazienkiOd góry do dołu, wspaniale wyglądająca łazienka oznacza, że to, co jest pod stopami, jest tak samo ważne jak każdy inny aspekt projektu i wystroju łazienki. Podczas gdy ty no mogłeś dawać twój łazienkowemu podłoga dużo myśleć przed, jeżeli ty planujesz na przebudowywać twój łazienkę, tam są trzy podstawowi typ podłoga my w Columbus Bath Design polecamy i instalujemy. Bez względu na Twój budżet - duży czy mały, Twój pomysł na to, jak "pięknie" wygląda, czy Twój poziom komfortu i konserwacji jest wymagany, mamy pomysł na podłogę, która z pewnością będzie pasować do Twojego stylu i z pewnością przekroczy Twoje oczekiwania.

Każdy rozmiar przestrzeni jest odpowiedni dla podłogi Twoich marzeń; chodzi o to, co przemawia do Twojej duszy i podeszwy Twoich stóp! Mamy wiele fantastycznych opcji podłóg do wyboru, od podstawowych do nieszablonowych genialnych, więc kiedy spotkasz się z przyjaznym i znającym się na rzeczy sprzedawcą Columbus Bath Design, wyjaśnimy wszystkie te opcje i zero na podłodze w łazience, które znajdziesz fantastyczne.

Kafelki, winyl i drewno są głównymi trzema opcjami, które będziesz chciał rozważyć, podłoga kafelkowa prawdopodobnie jest typem, który jesteś najbardziej znany, ale to na pewno nie oznacza, że jest to koniecznie go do podłogi dla Ciebie. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się nieco więcej o każdym typie podłogi, a wkrótce będziesz na dobrej drodze do wyboru odpowiedniej podłogi do łazienki.

Prawdopodobnie planuję iść z płytkami podłogowymi na renowację mojej łazienki. Co powinnam wiedzieć?

Kafelki to solidny wybór podłogi w łazience, która jest najbardziej trwała i niezawodna z trzech wyżej wymienionych rodzajów. Dzięki wielu kształtom, odcieniom, rozmiarom i wielu innym możliwościom wyboru, ten wszechstronny wybór podłóg w łazience oferuje niemal nieograniczone możliwości. Wybierz coś białego lub lekkiego, bądź kreatywny z dużą ilością kolorów lub wzorów - być może nawet mix-and-match, który doda Ci uroku. Nawet tekstury płytek mogą się różnić, więc możesz uzyskać naprawdę specyficzny styl, który lubisz.

Kafelkowa podłoga łazienkowa jest dość łatwa do utrzymania w czystości, ale fuga między nimi będzie wymagała konserwacji, aby utrzymać początkową białość. Tak długo, jak długo będziesz trzymać płytki błyszczące, podłoga będzie wyglądać tak dobrze jak nowa przez długi czas, aby przyjść. Płytki zawsze przynoszą uśmiech!

I Am On A Pretty Tight Bathroom Redo Budget. Czy winyl to dobra opcja na podłogę w łazience, która nie złamie banku?

Kiedy szukasz, aby uzyskać najwięcej bang dla Twojego buck, winylowe podłogi łazienkowe mogą być stosunkowo niedrogie opcja, gdy płytki lub drewniane podłogi łazienki kochasz są po prostu poza zakresem cenowym. Winylowe podłogi łazienkowe na ogół jest w arkuszach, a wiele z nich jest tworzonych z realistycznie wyglądających wzorów i stylów przeznaczonych do naśladowania luksusowy wygląd płytek lub drewna za ułamek ceny. Ponieważ nie ma zbyt wiele szwów z winylu, jest to mądry wybór dla łazienkowych podłóg, co czyni je znacznie bardziej przyjazne dla wody niż drewno. A dzisiejsze podłogi winylowe produkowane są znacznie lepiej niż w przeszłości, z nie prawie tak dużą ilością pęknięć spowodowanych kruchością. Trzymają się bardzo dobrze i zawsze wyglądają uroczo; nikt nie będzie wiedział, że wydałeś o wiele mniej na coś, co daje tak elegancki klimat.

Czy Drewno naprawdę jest opcją przyjazną dla łazienki? Widziałam je w niektórych z najbardziej łabędzich uzdrowisk, ale czy może też działać w domu?

Drewniana podłoga łazienkowa wygląda na bogatą i solidną, niektórzy powiedzieliby nawet, że regal, zwłaszcza gdy starasz się stworzyć wrażenie i urok spa. Drewniana podłoga łazienkowa jest zdecydowanie jedną z opcji, ale musi być odpowiednio pielęgnowana i utrzymywana. To nie jest "get it and forget it" typ renowacji, więc kupujący uważać. Drewniana podłoga łazienkowa może potencjalnie wypaczyć się, gdy woda dostanie się do środka, więc wykończenie laminowane może być w porządku. Możesz pomóc chronić drewnianą podłogę, używając chłonnych dywaników łazienkowych w miejscach, które mają tendencję do zamoczenia się bardziej niż inne, jak na przykład tuż przed wanną lub prysznicem i pod zlewem. W przeciwnym razie, owszem, drewno jest mile widziane, wystarczy mieć świadomość, że nie będzie tak ręczne jak płytki czy winyl. Rozważ wykorzystanie drewna w pół-łaźni, gdzie nie będzie prysznica ani kąpieli. Mniej wody oznacza dłuższe życie dla Twoich wspaniałych drewnianych podłóg.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.