Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 1:50

Duże żaluzje rozwiązanie dla dużych okienPrzedstawiamy linię Blinds Online dużych rozwiązań okiennych z zasłonami S-Fold, żaluzjami plisowanymi o strukturze plastra miodu i okiennicami do plantacji, które oferują wiele nowych i oryginalnych rozwiązań nadających dużym oknom współczesny wygląd.

Firma Blinds Online opracowała zupełnie nową kolekcję zasłon S-Fold, które są proste, wyrafinowane i stylowe, a ich delikatne fale zapewniają schludne, jednolite wykończenie idealne dla nowoczesnego domu. Rolety bez trudu odciągają się do schludnego, małego stosu i nadają się do okien o szerokości do 5m.

Nowością w ofercie Blinds Online są żaluzje plisowane DuoLight i DuoShade Max o strukturze plastra miodu, które nadają się do okien o szerokości do 2,5 m i kropli. Są one dostępne z wyszukaną bawełnianą białą tkaniną w bloczkach, która zapewnia doskonałe zacienienie lub filtrowanie światła i delikatną poświatę. Rolety te mają specjalnie zaprojektowane kieszenie w kształcie plastra miodu, które zatrzymują ciepło, aby zniwelować przeciągi, które mogą tworzyć duże okna, co sprawia, że pokoje Twoich klientów błogie chłód w lecie i przytulne w zimie.

Aby klienci mogli zachować prywatność w swoich domach, Blinds Online innowacyjna kolekcja podwójnych rolet łączy w sobie tkaniny blokowe z uzupełniającymi je magicznymi woalkami ekranu na tym samym mechanizmie roletowym, odpowiednim dla okien o szerokości do 2,7 m x 2,4 m.

Rolety Blinds Online na plantacje wykonane są z prawdziwego drewna i zaawansowanego polimeru. Polimerowe żaluzje są wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do kuchni i łazienki, a drewniane żaluzje stanowią olśniewający wzór do sypialni i okien wychodzących na ulicę. Okiennice na plantacje oferują łatwą kontrolę światła, są dynamiczne termicznie i pomagają zachować prywatność. Dostępne są w rozmiarach do 2,5 m wysokości.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.