Najnowsze wiadomości

25 lutego 2024 5:05

Łatwe pomysły na przechowalnie w łaziencePodczas wakacji rodzina i przyjaciele przyjeżdżają w odwiedziny. Ważne jest, aby utrzymywać dom w czystości i porządku. Zazwyczaj łazienka jest wypełniona butelkami z szamponami, ręcznikami i innymi kosmetykami. Oto kilka wakacyjnych wskazówek dotyczących łazienki, aby stworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Półka narożnikowa lub szafka. Ponieważ łazienki są często małe, ważne jest, aby wykorzystać wszystkie pęknięcia i szczeliny. Umieszczenie szafki lub półki w rogu jest doskonałym sposobem na wypełnienie pustej przestrzeni. Jest to świetne miejsce do przechowywania dodatkowego papieru toaletowego i innych niezbędnych rzeczy w łazience, aby nie przeszkadzały.

Prysznicowe caddies. Większość wanien wypełniona jest różnymi mydłami i butelkami szamponów. Aby pozbyć się bałaganu, dobrze jest zainstalować w kabinie prysznicowej caddies. Aby ułatwić montaż, wiele elementów jest wyposażonych w przyssawki, które przylegają do ścian. Ponieważ nie są one stałymi elementami wyposażenia, można je po prostu przenieść. Umieść jeden na niskiej pozycji, aby Twoje dzieci mogły sięgnąć do swoich mydła i umieść drugi na wyższym poziomie dla dorosłych. Najlepsze jest to, że są one poza zasięgiem wzroku, gdy zasłona prysznicowa jest zamknięta.

W tylnej części schowka na drzwi. Wielki sposób organizować gabinety i tworzyć pożytecznie łazienkowego magazyn jest wiszącymi jednostkami na plecach gabinetowych drzwi. Instalować płytkich uchwyty zapewnia świetnych miejsca przechować pojemniki bawełniane piłki, cleaning sprzęt, i inne łazienkowe rzeczy. Upewnij się, że każda półka jest oznaczona tak, aby przybory toaletowe pozostawały oddzielone od innych artykułów.

Półki na ręczniki. W każdej łazience znajduje się miejsce na ręczniki. Oprócz zwykłego baru, można kupić półkę, która zawiera płaski kawałek do przechowywania chusteczek i innych artykułów pierwszej potrzeby oraz miejsce do powieszenia ręczników. Podwójne półki pełnią wiele funkcji i pozwalają w pełni wykorzystać możliwości przechowywania w łazience.

Caddies szufladowe. Zorganizowana szuflada zapewnia miejsce na wiele przedmiotów. Umieszczenie w łazience szczelinowego organizera w próżności pozwala na ukrycie szczotek, lakieru do włosów i innych akcesoriów do włosów. Dzięki temu blat umywalki pozostanie schludny. Tacki szufladowe są świetnym miejscem na przechowywanie również artykułów kosmetycznych. Zawsze będziesz mogła znaleźć swój ulubiony błyszczyk do ust, wsuwki i inne drobiazgi, które mają tendencję do gubienia się wśród bałaganu.

Jeśli chcesz poznać proste wskazówki dotyczące tworzenia wakacyjnych łazienek, skonsultuj się z ekspertami z Columbus Bath Design. Ten biznes oferuje szeroki asortyment akcesoriów, które pasują do Twojego wystroju i utrzymują przestrzeń bez bałaganu.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.