Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:01

Upiększ swoją brzydką łazienkęKiedy ludzie kupują domy, pomysł jest taki, że wszystko będzie dokładnie to, czego szukają. Tak bardzo, jak to byłoby idealne, zwykle jest co najmniej jeden pokój, który nie jest całkiem do pary. W obfitej ilości przypadków jest to łazienka. Gust osoby, która zaprojektowała pokój, który ma być miejscem do zmycia problemów po prostu nie pasuje do Ciebie. Co możesz zrobić? Istnieje kilka prostych rozwiązań, które możesz podjąć, aby przekształcić "brzydką łazienkę" w dokładnie to, czego potrzebujesz.

Dodaj drewnianą ścianę akcentową

Czy malowane lub barwione drewno, drewniana ściana akcent może dodać charakter do łazienki. Dodając różnicę tekstury z drewna może wziąć nudną ścianę i uczynić go pop. Jest to świetny wybór dla każdej łazienki, ale szczególnie łazienki z ogrodem lub jacuzzi wanny.

Dodaj trochę farby do ścian

Łatwy i oszczędny sposób, aby wziąć łazienkę w kierunku, który chcesz iść jest dodać trochę farby do ścian w swoim ulubionym kolorze. Przemalowywanie ścian w każdym pokoju, w tym w łazience może dodać, że osobisty dotyk, że właściciele domów są rozpaczliwie szuka.

łazienka

Stain the vanity

Po zakupie domu, wiele osób nie ma środków, aby wyrwać próżności i zastąpić go z innym. Barwienie wanitetu może być opłacalną alternatywą dla całkowitej wymiany i może dodać pop do łazienki, że uważasz, drab. Możesz również dodać trochę polotu do łazienki, zmieniając armaturę na coś bardziej osobistego.

Ramka na lustro

Nie musisz kupować nowego lustra, aby je unowocześnić. Niedrogim i zabawnym sposobem na unowocześnienie lustra jest kupienie listew i obramowanie go! Można wybrać coś, co uzupełnia swój osobisty styl i wybrać albo farby, plamy, lub niech jego naturalny stan świecić. Jest to łatwe do zrobienia i dodaje wiele wartości do przestrzeni.

 

Dodaj kilka akcesoriów

Jak łatwo byłoby trafić do lokalnego Target lub Bed, Bath, and Beyond i dodać dozownik mydła lub kosz na chusteczki do łazienki? Dodanie akcesoriów może jazz up brzydką łazienkę natychmiast! Dodawanie niektórych nowych, nietrwałych akcesoriów do łazienki, takich jak nowe ręczniki, zasłona prysznicowa, kosz, sztuka ścienna i akcesoria może dać natychmiastową aktualizację stylu do pokoju.

 

Zmień oprawy oświetleniowe

Większość ludzi myśli, że instalacja nowych opraw oświetleniowych to trudne zadanie, ale tak naprawdę jest to coś, co można zrobić łatwo i przy stosunkowo niskich kosztach. Poszukaj w Internecie samouczków na temat tego, jak możesz zmienić oprawy oświetleniowe samodzielnie. A jeśli nie czujesz się komfortowo z zrobić to sam aspekt pracy, kupić to, co lubisz i mieć wykonawcę przyjść i zakończyć pracę!

Oto kilka wskazówek, aby wziąć swoją brzydką łazienkę z "ugh" do "wow!". Robiąc jedną lub wszystkie z tych rzeczy, możesz przekształcić łazienkę w swoją oazę spokoju i pokój, który naprawdę kochasz.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.