Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:21

5 sprytnych pomysłów na małą łazienkęJeśli uważasz, że Twoja łazienka jest zbyt mała, aby była stylowa, nie jesteś sam. W tym wpisie na blogu pokażemy Ci, jak możesz zmienić małą łazienkę na swoją korzyść.

Niektóre z najczęstszych problemów związanych z łazienką dotyczą braku miejsca. W VictoriaPlum.com wiemy, że jest to frustracja, dlatego opracowaliśmy własne rozwiązania. W tym wpisie na blogu przedstawimy Ci 5 najlepszych pomysłów na zagospodarowanie małych przestrzeni.


Sprytne przechowywanie

Czy chcesz się do tego przyznać, czy nie, wszyscy mamy zbyt wiele przyborów toaletowych, które potrzebują domu, więc gdy masz mało miejsca - bądź sprytny w ich przechowywaniu.

Biała kompaktowa szafka pod umywalkę Ellis od Mode Bathrooms to świetne rozwiązanie, ponieważ łączy w sobie podstawową umywalkę z miejscem do przechowywania pod nią rzeczy, nie zajmując przy tym więcej miejsca. Poza tym jest naprawdę stylowa, a jej białe wykończenie jest łatwe do utrzymania w czystości.


Drzwi harmonijkowe

Gdy przestrzeń jest ograniczona, ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest zbyt wiele drzwi otwierających się na zewnątrz pomieszczenia, dlatego ta kabina prysznicowa typu bifold jest idealnym rozwiązaniem. Drzwi w tej kabinie składają się do wnętrza kabiny, zaginając się na środku.

Ten styl kabiny jest naprawdę pomocny w przypadku małych pomieszczeń, ponieważ nie ma takich ograniczeń przestrzeni, jak w przypadku typowej kabiny prysznicowej, co daje nieco więcej miejsca.


Wanna prysznicowa

Wanna prysznicowa to doskonały wybór w przypadku mniejszych łazienek.

Dzięki niej możesz mieć to, co najlepsze z obu światów: prysznic i wannę! Jest to naprawdę dobre rozwiązanie dla rodziny, która chciałaby mieć do wyboru wannę lub prysznic, ale nie dysponuje luksusem przestrzeni na oba rozwiązania.

Wanna w kształcie litery L firmy Clarity zapewnia dodatkową przestrzeń do brania prysznica, podczas gdy 5 mm szklana osłona chroni przed rozpryskami wody.


Szafka pod umywalkę i toaletę

Szafki pod umywalkę i toaletę to kolejny wspaniały mebel, który doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach.

Szafka pod umywalkę i toaletę MySpace (na zdjęciu powyżej) łączy w sobie nie 2, ale 3 podstawowe elementy, dając Ci przestrzeń do przechowywania, a jednocześnie optymalnie wykorzystując przestrzeń, którą dysponujesz.


Wykorzystaj swoje narożniki

Może się to wydawać dość oczywiste, ale wykorzystując narożniki w łazience, możesz zwolnić miejsce po bokach.

Toaleta narożna Compact została zaprojektowana tak, by nie rzucać się w oczy, a jednocześnie oferować wszystkie zalety zwykłej toalety z funkcją bliskiego sprzężenia, w tym oszczędzające wodę podwójne spłukiwanie i stylową, wąską deskę z miękkim zamknięciem. Można również dokupić pasującą umywalkę narożną.


Więcej pomysłów na małą łazienkę

To tylko kilka świetnych pomysłów na urządzenie małej łazienki, ale jest ich o wiele więcej. Sprawdź już dziś wszystkie nasze pomysły na małą łazienkę.

Chętnie dowiemy się, jak Wy urządziliście swoje małe łazienki i jakie produkty wybraliście do swoich pomieszczeń. Napisz do nas na Twitterze @VictoriaPlumUK używając hashtagu #VPShareYourStyle.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.