Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:21

Duński projekt: Jesienne wiadomości z menuWiem, że jest połowa lipca i wszyscy dopiero kopiemy w lecie (przynajmniej tutaj, na półkuli północnej). Nowy sezon jest jednak tuż za rogiem i tradycyjnie większość marek proponuje nowe wzory i produkty na jesień. Dansish design label MENU również. O ile zmiana sezonu nie oznacza zmiany stylizacji wnętrza sama w sobie, o tyle czasami nowy sezon może wywołać więcej zmian. Zmiana stylu życia, zmiana preferencji, a co za tym idzie - zmiana przestrzeni życiowej. A MENU może mieć dla Ciebie kilka pomysłów.

Jeśli chodzi o meble, MENU ma w swoim portfolio dwa piękne, nowe krzesła. Stylowe krzesła Co Lounge są dostępne w różnych kombinacjach kolorów, materiałów i wykończeń. Moim ulubionym jest krzesło z naturalnego dębu z siedziskiem z wielbłądziej skóry. Od samego wyglądu, krzesło to wydaje się być zarówno rzeźbiarskie jak i wygodne. Krzesło Harbour Lounge Chair jest kolejną nowością i wygląda jak świetna opcja krzesła do czytania z miękką muszlą opartą na solidnych drewnianych nogach. Krzesło to rozszerza serię Harbour o typowo skandynawski, minimalistyczny wyraz detali i doskonałą jakość. Oba krzesła są dziełem Norm Architektów.

Dodatkowo, MENU wprowadza kilka nowych opcji oświetlenia. Mosiężne lampy żarówkowe TR rozszerzają serię TR, pierwszą współpracę firmy MENU z londyńskim projektantem Timem Rundle. Eleganckie, stylowe i niemalże przywodzące na myśl okres Art Déco w latach trzydziestych XX wieku - oczywiście ze skandynawskim, minimalistycznym akcentem. Lampa podłogowa JWDA, autorstwa Jonasa Wagella, to kolejny dodatek i inspiracja tradycyjnymi lampami naftowymi. Wyrafinowane proporcje geometryczne sprawiają, że lampa podłogowa ta wyróżnia się jako element dekoracyjny w każdym środowisku życia.

Również w linii akcesoriów pojawi się jesienią tego roku całkiem sporo nowych wpisów. Przyjrzyj się zwiewnemu wazonowi Aer Vase zainspirowanemu spiralnym ruchem powietrza lub eleganckim świecznikom Duca. Są one wyposażone w śrubę, która pozwala na regulację wysokości świecznika po spaleniu i zmniejszeniu się rozmiaru świecy. Lustro Nimbus jest świetnym dodatkiem do przedpokoju - okrągłe, z brązową lub polerowaną ramką z litego mosiądzu o średnicy 100 cm. Dobra wiadomość dla Twoich stóp: Dywan żwirowy, zaprojektowany przez Nina Bruun z MENU, to dywan z naturalnej wełny z miękkim uchwytem.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.