Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:38

Linia wykładzin podłogowych Villeroy & BochOd 2014 roku Villeroy & Boch współpracuje ze szwajcarską Grupą Krono przy produkcji wysokiej jakości podłóg laminowanych w swojej kolekcji wnętrz.

Linia przeprojektowanych podłóg z Villeroy & Boch obejmuje łącznie 21 nowych dekorów z czterech kolekcji: Country, Contemporary, Heritage i Cosmopolitan.

Wytrzymałe panele z kolekcji Country stworzyły podstawę do rustykalnych doznań w pomieszczeniu z sękami i nieregularnym ziarnem, nadając tym dekorom naturalny, oryginalny wygląd. Składa się ona z sześciu dekorów - Stone Oak, Castle Oak, Meadow Teak, White Oak, Valley Oak i Sheffield Oak.

Współczesna kolekcja zawiera szlachetne dekory, które tworzą dostojny klimat pomieszczenia, w którym wystrój domu jest na najwyższym poziomie. Panele oddają spokój i trwałość dzięki wysokiej jakości powierzchni oraz wyglądowi litych desek, układanych regularnie i schludnie. W skład kolekcji wchodzą: Straight Oak, Bradford Oak, Brixton Oak, London Oak i Pearl Oak.

Kolekcja Heritage charakteryzuje się klasycznym układem rybiej ości. Płyty ułożone są pod kątem 90° i przypominają wesela wiedeńskich kawiarni, włoskich oper i klasycznych teatrów, nie naruszając przy tym aktualności wnętrza. Kolekcja obejmuje Harmony Oak, Harmony Oak Beige, Harmony Oak Gray i Cersai.

Kolekcja Cosmopolitan zachwyca połączeniem wartości i przydatności do codziennego użytku. Kolekcja składa się z sześciu drewnianych wzorów, które oferują wiele możliwości podkreślenia charakteru Twojego pokoju. Wśród dekorów znajdują się Wellness Oak, Pure Elm, Baltimore Oak, Sunrise Elm, Dublin Walnut i Casablanca.

Podłogi laminowane Villeroy & Boch są produkowane z naturalnych, zrównoważonych surowców i dobrze nadają się do instalacji na ogrzewaniu podłogowym. Wygodne do chodzenia, podłogi są łatwe w utrzymaniu, wytrzymałe, odporne na uderzenia i zachowują swój blask przez wiele lat.

O ile się da określić, podłoga nie jest jeszcze dostępna w Australii.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.