Najnowsze wiadomości

25 lutego 2024 5:13

Lustra Bluetooth - Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem - Wskazówki dotyczące łazienkiLustra Bluetooth stanowią kolejny krok ewolucyjny w łazienkowej technologii audio. Minęły już czasy, gdy radia prysznicowe miały gorszy odbiór i jakość dźwięku, nawet głośnik prysznicowy Bluetooth można było pocałować na pożegnanie. Lustro łazienkowe Bluetooth to wielofunkcyjny produkt, który pozwala na przesyłanie ulubionej muzyki prosto do łazienki, zapewniając przy tym zwykłą pomoc, jaką zapewnia dotychczasowe lustro.

Połączenie "zwykłego" akcesorium łazienkowego z rozwiązaniem audio oszczędza miejsce, ale także eliminuje potrzebę instalacji nowego systemu - co ostatecznie jest zbyt kosztowne, zwłaszcza jeśli jesteś już tak głęboko zaangażowany w projekt renowacji, że instalacja innego systemu oznacza cofnięcie się o kilka kroków.

Co robi lustro Bluetooth?

Jeśli chodzi o bycie lustrem, lustro Bluetooth robi wszystko to, czego można oczekiwać od każdego lustra plus kilka sprytnych dodatków. Będąc lustrem łazienkowym, kilka z tych "dodatków" oczywiście obejmuje:

  • Wbudowany de-mister
  • Oświetlenie LED

Wszystkie posiadane przez nas lustra Bluetooth zawierają powyższe (podobnie jak wszystkie nowoczesne lustra łazienkowe, Bluetooth lub inne), ale jako lustra Bluetooth istnieją również inne dodatki, które mogą się różnić w zależności od producenta, marki i modelu.

Cyfrowy zegar, na przykład, można znaleźć na niektórych lustrach Bluetooth, takich jak Hudson Reed Prisma LED Bluetooth Mirror. To lustro samo w sobie jest doskonałym przykładem tego, co można by nazwać "czystym" lustrem Bluetooth, ponieważ skupia się na robieniu dokładnie tego, co chcesz od obu typów produktów - dźwięku stereo i czystego, nowoczesnego lustra łazienkowego.

Istnieją inne lustra, które zapewniają oczywiście nieco więcej, ale ze względu na czynniki oszczędzające miejsce często pozostawiają coś innego na zewnątrz - niewiele luster Bluetooth oferuje wyjście stereo i inne dodatki w tym samym czasie, na przykład.

Czy lusterka Bluetooth są dobre?

Obiektywnie, tak. To, czy dany typ produktu jest dobry, czy też nie, jest rzeczą bardzo osobistą - to, co może być niezwykle przydatne dla jednej osoby, może być stratą czasu dla kogoś innego. Dodatkowa funkcjonalność może czasami stanowić różnicę pomiędzy tym, co naprawdę przydatne, a zbędną ekstrawagancją. Dla osób posiadających przedmioty, które wymagają gniazda do ładowania, łazienka nie jest idealnym miejscem - woda i para wodna nie pasują do gniazdek elektrycznych.

Na przykład, golarka elektryczna lub szczoteczka do zębów wymagają specjalnych gniazdek, jeśli mają być ładowane w łazience. Jeśli Twoja łazienka nie jest wyposażona lub nie uwzględniłeś tego w projekcie łazienki, to nie masz szczęścia, jeśli chcesz je ładować w łazience.

Na szczęście istnieją lustra Bluetooth, które są w pełni wyposażone we własne gniazda, dzięki czemu możesz podłączyć swoją golarkę lub szczoteczkę do zębów. Te typy luster stają się nagle o wiele bardziej użyteczne niż zwykłe lustra Bluetooth.

Istnieją dwa lusterka Bluetooth, które są wyposażone w ten sposób:

  • Lusterko Bluetooth Beatz
  • Lusterko LED Bluetooth Stream

Obie te opcje są tak samo dobre pod względem funkcjonalności, a różnice między nimi są bardziej estetyczne niż cokolwiek innego, więc jest to w dużej mierze wybór projektu pomiędzy nimi. Jeśli chodzi o ich "bycie dobrym", to znów jest to bardzo subiektywne, ale na drodze formy i funkcji? Odpowiedź musiałaby być tak, one i lusterka Bluetooth, w ogóle, są bardzo dobre rzeczywiście.

Podsumowując to

Zwykłe wypróbowane i godne zaufania lustro łazienkowe powoli, ale z pewnością ustępuje miejsca nowemu, lśniącemu lustru Bluetooth. Nie należy jednak żałować, że ono przemija, nie kiedy te nowe, młode kasy są tak cholernie dobre w tym, co robią. Zapomnij o tym, że nowy i drogi telefon komórkowy się zmoczyć tylko po to, aby można było słuchać Ed Sheeran podczas moczyć w wannie lub zrelaksować się pod prysznicem.

Możliwość przesyłania muzyki prosto do łazienki (prawie) bez żadnych dodatkowych urządzeń nie jest już sprawą wyobraźni. Konfiguracja nie może być również łatwiejsza. Wystarczy dotknąć przycisku zasilania na lustrze Bluetooth, a następnie w telefonie lub innym urządzeniu z funkcją Bluetooth, z którego przesyłasz strumieniowo muzykę, wybrać lustro z listy urządzeń Bluetooth. To, jaka jest nazwa na liście, będzie oczywiście zależało od lustra, ale nazwa dla Twojego lustra (być może niektóre tak proste jak "lustro Bluetooth" będą wymienione w dokumentacji.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.