Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:13

Oświetlenie Stegbar GalleriaStegbar, ekspert w dziedzinie projektowania garderoby, wprowadza do swojej Galerii 2020 system oświetlenia LED ze sterowanym przez Bluetooth oświetleniem i muzyką, który pozwala użytkownikom ustawić scenę na dzień i na noc.

Dzięki możliwości wyboru systemów sterowania, najbardziej innowacyjną opcją, która ożywi Twoją garderobę, jest prosta w obsłudze aplikacja na smartfon lub tablet.

Szereg nastrojów i stref można tworzyć, regulując jasność oświetlenia niezależnie lub w zależności od potrzeb. Ponadto, użytkownicy mogą ustawić timery i zbudować predefiniowane opcje pozwalające na przechodzenie między ustawieniami oświetlenia, tak aby dopasować je do każdej pory dnia, nastroju lub stworzyć oświetlenie zadaniowe, aby wybrać kluczowe obszary w szafie, gdy są one używane.

Możliwość sterowania i ustawiania scenerii tworzy wysoce spersonalizowane doświadczenie dla użytkownika, niezależnie od tego, czy przygotowuje się on do dnia, wychodzi w nocy, czy kręci się na wieczór.

Inne funkcje Stegbar zapewniają, że nowa szata to coś więcej niż tylko drzwi i szuflady:

Lusterka obrotowe na całej długości - wysuwane ramię umożliwia oglądanie stroju pod kątem 360 stopni. Wysuwane ramię dopasowuje lustro do wewnętrznej ściany szafy. Lusterko obrotowe można przechowywać w dowolnym miejscu, aż do momentu, w którym będzie potrzebne, a następnie ustawić je w dowolnej pozycji, aby uzyskać potrzebny widok.

Tacki na biżuterię i szklane półki - stwórz doświadczenie sklepu jubilerskiego z asortymentem czarnych filcowych tac na biżuterię Stegbar z konkretnymi przegródkami na biżuterię i zegarki, spinkami do mankietów i krawatami wraz z ukrytą komorą do ukrywania cennych przedmiotów. Szklane półki dodają zarówno luksusu jak i funkcjonalności, a dodatkowe oświetlenie podnosi ton opowieści o biżuterii.

Pociągnij w dół wiszące szyny - Za pomocą prostego pociągnięcia za wydłużony uchwyt, wisząca szyna będzie się łukowato schylać w dół w kierunku łatwo dostępnego poziomu, negując potrzebę schowania drabiny, aby dotrzeć do wyższych przedmiotów.

Bez względu na to, czy chodzi o stworzenie szafy pasującej do gwiazdy, czy też stylowego sanktuarium, nowe innowacyjne dodatki do kolekcji Galleria zapewniają wszystkie niezbędne elementy potrzebne do ustawienia nastroju, znalezienia odpowiedniego wyglądu i dodania stylu do domu.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.