Najnowsze wiadomości

Belgijski design: Universo Positivo + Notre Monde

Hiszpański design: BD Barcelona Design

Mieszkanie w mieście: Elastyczne umeblowanie i mikro-mieszkanie

13 kwietnia 2021 8:42

Rozjaśnij swoją łazienkę na przyszłe latoNiezależnie od tego, czy Twoja łazienka jest nowoczesna czy tradycyjna, każda łazienka zasługuje na to, aby być jasna i kolorowa, a lato jest idealnym czasem na te zmiany. Ponieważ jest to jeden z najmniejszych pokoi w domu, często bywa zaniedbywany. Jednak rozjaśnienie tej przestrzeni jest łatwe i często niedrogie. Oto kilka wskazówek, jak sprawić, by łazienka była jasna i przestronna.

Zmaksymalizuj ilość światła, aby powiększyć przestrzeń. Utrzymanie jak największej ilości światła we wnętrzu będzie pomocne. Biały jest świetnym wyborem, ponieważ nie randkuje i nie pasuje do żadnego koloru. Jasne, lśniące płytki będą również odbijać światło od opraw. Dodaj dodatkowe lustra lub lustrzaną szafkę łazienkową, aby odbijać światło. Unikalne rozmieszczenie reflektorów punktowych w kluczowych miejscach również zoptymalizuje poczucie przestrzeni.

Podczas gdy łazienka z bladymi ścianami i płytkami maksymalizuje jasność, nie zapomnij o dodaniu plusków koloru, aby dać przestrzeni jakąś osobowość. Pomaluj jedną ścianę na kolor akcentujący lub wybierz żywą żaluzję okienną lub wannę. Kolorowe płytki mogą również stanowić odważne stwierdzenie, ale dodaj je oszczędnie, zwłaszcza jeśli przestrzeń jest mała. Niebieskie i zielone tworzą spokojną, uspokajającą atmosferę, a także wywołują uczucie lata. Metalowe płytki mogą zapewnić wystawny wygląd.

Inne wskazówki dotyczące łazienki to podkreślanie jasności za pomocą srebrnych i szklanych akcesoriów, które nadadzą łazience czysty wygląd wraz z odrobiną elegancji. Lustrzane lub szklane pojemniki i uchwyty na akcesoria rozjaśniają się o krok dalej, jeszcze bardziej odbijając światło. Mówiąc o akcesoriach, wszystko, co przyniesie Ci radość, nawet jeśli jest to przedmiot do przechowywania, taki jak kosz, również rozjaśni tę przestrzeń. Dobre przechowywanie i organizacja jest niezbędna, ale nie musi być nudna.

Motyw plażowy lub morski wspaniale sprawdza się w łazience. Umieść muszle w przezroczystym pojemniku lub rozrzuć kilka większych na parapecie. Dodaj dekoracje ścienne z kolorowych ryb, ptaków morskich, delfinów lub innych morskich stworzeń. Dobrze sprawdza się również boazeria z drewna dryfującego, stosowana z umiarem.

Wszystko, co naturalne, np. świeże kwiaty, również będzie miało duży wpływ na rozjaśnienie Twojej łazienki. W końcu, jaki jest lepszy sposób na powitanie lata niż wprowadzenie go do naszego domu?

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.