Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:32

Kolorystyczny romans z szarościąwnętrze domu

Obecnie można powiedzieć, że we wnętrzach panuje właściwie moda na minimalizm. Dlatego bardzo często stosuje się obecnie duże ilości szarości. Ich stosowanie jest bardzo szerokie. Niekiedy jednak potem pojawia się chęć ich rozbudzenia.

I co wtedy będzie można zrobić?

Przede wszystkim można wprowadzać do nich kolor. Odcienie szarości to obecnie jedne z najbardziej popularnych barw w aranżacji wnętrz. Warto jednak nie ograniczać się jedynie do szarości. Na pewno będzie dobrym rozwiązaniem wprowadzenie dodatkowych kolorów, które sprawią, że te szarości będą miały w sobie więcej życia i energii. Warto sprawdzić jakie kolory można z szarością połączyć.

Biel

Na pewno doskonale z szarością będzie się komponowała biel. To już sprawdzone rozwiązanie, które jak się okazuje jest chętnie wykorzystywane. To tak naprawdę taki duet, który wygląda doskonale. Szczególnie polecany będzie osobom, które lubują się we wnętrzach skandynawskich. Obecnie często się z szarością i bielą spotkamy. Wprowadza się najczęściej różnorakie dodatki do wyposażenia wnętrz w szarości właśnie z dodatkiem bieli i taka forma dobrze się sprawdza.

Mocne akcenty

Jeśli nie chcemy się ograniczać jedynie do rozwiązań stonowanych to niekiedy będzie można także pójść w kierunku intensywnych kolorów i takie rozwiązanie także będzie miało swój sens. Wtedy najlepiej będzie zastosować kolory takie jak zieleń, czerwień czy fiolet. Szary to kolor neutralny, ale będzie dobrze wyglądał z innymi barwami nawet takimi ostrzejszymi jak malinowy, pomarańczowy czy limonkowy. Jeśli tak zestawi się szarość to na pewno uda się znacząco ożywić własne pomieszczenia. Poza tym szarość dobrze komponuje się z elementami drewnianymi w kolorze brązowym. Na pewno warto te elementy ze sobą połączyć i w ten również sposób realizować swoje wnętrza wprowadzając do nich coś więcej z koloru brązowego.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.