Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 1:35

System wyposażenia wnętrz Bahlara firmy FaramSystem mebli Bahlara firmy Faram, zaprojektowany przez Egidio Panzera, zdobył prestiżową nagrodę Good Design Award 2019 w kategorii Meble.

Funkcjonalny system meblowy firmy Bahlara został wyróżniony za silne cechy innowacyjne i oryginalny horyzont międzykulturowy, z którego się wywodzi. Bahlara może być konfigurowana, rozbudowywana, redukowana i dostosowywana w sposób ciągły do potrzeb współczesnej przestrzeni roboczej, tworząc równowagę pomiędzy estetyką i funkcjonalnością, wykorzystując nowe paradygmaty nieciągłości, elastyczności i harmonijnej interpretacji pozornego chaosu jako kryteriów napędowych.

Złożona z biurek, ławek i krzeseł, które czerpią inspirację z ekstremalnej funkcjonalności i spontanicznej estetyki straganów rynkowych, takich jak rynek Ballarò w Palermo, od którego bierze swoją nazwę, Bahlara postępuje w przywracaniu miejsca pracy jako miejsca poświęconego ludziom.

System ten pozwala na ekstremalne dopasowanie do każdego elementu, jak również na stworzenie uniwersalnej, a jednocześnie ustrukturyzowanej przestrzeni roboczej, która może być doskonale dostosowana do potrzeb jednostki, a przede wszystkim do społeczności, która zamieszkuje dzisiejsze miejsca pracy.

Nagroda Good Design Awards, ustanowiona w 1950 roku przez Chicago Atheneum, jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego o międzynarodowej renomie, która wyróżnia co roku najbardziej innowacyjne produkty, spełniające jasne kryteria funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju. Produkty są następnie stale wystawiane w Chicago Atheneum Museum of Architecture and Design.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.