Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 3:33

Łazienka przyjazna dzieciom - porady projektowe: Czas powrotu do szkoły będzie przyjemnyDzieci często zmagają się z możliwością dotarcia do zlewów i wejścia do wanny. Tak więc, ma to sens, że troskliwy rodzic może rozważyć przebudowę łazienki w San Antonio; ale, nie jest to konieczne. Jeśli masz budżet na przebudowę łazienki tylko dla dzieci, to może to być dobra opcja. Jednak często najlepiej jest rozważyć swoją wartość odsprzedaży i projekt dla dorosłych, a następnie zakupić funkcje rynku wtórnego, które są odpowiednie dla małych dzieci.

Oto kilka sposobów na stworzenie eleganckiego projektu łazienki przyjaznej dzieciom, która jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Blat odporny na dzieci

Wybierz blaty, które są odporne na plamy i zarysowania. Aby zapobiec problemom z dziećmi rozlewającymi rzeczy na blaty, użyj zamiast nich kwarcu. Kwarc jest odporny na plamy i wygląda pięknie.

Standardowy rozmiar toalety

Toaleta w rozmiarze dziecięcym jest dobra tylko dla bardzo młodych osób. Gdy się zestarzeją lub gdy masz dorosłego gościa, nie będzie to wygodne. W tym samym czasie, toaleta dla dorosłych nie działa dobrze dla małych dzieci, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest uzyskanie toalety o standardowym rozmiarze, a następnie dodanie stołka obok niej, aby dzieci mogły ją dosięgnąć. Możesz również zainstalować siedzenie dziecięce nad standardową toaletą, jeśli będzie ona używana głównie przez małe dzieci.

Wysoka szafka sprawdzi się w sam raz

Zalecamy trzymanie się półki, która przekracza standardowy rozmiar. Ponieważ wiemy, że dzieci zawsze rosną, w pewnym momencie będą potrzebowały wyższej półki. W międzyczasie użyj stołka, który możesz schować do szafki, kiedy dzieci go nie używają.

dziecko łazienka

Armatura dla wszystkich grup wiekowych

Projektując wannę lub prysznic z wykorzystaniem drążka prysznicowego z regulowaną głowicą, dobrze sprawdzi się w przypadku dzieci. Możesz zmienić głowicę prysznicową, aby dopasować ją do potrzeb dzieci, jak również dorosłych. Jeśli masz maluchy, ręczny spryskiwacz jest idealny do ich kąpieli.

Upewnij się, że się nie poparzą

Dzieci mogą łatwo poparzyć się gorącą wodą podczas mycia rąk i kąpieli. Dlatego ważne jest zainstalowanie urządzeń zapobiegających oparzeniom na głowicach prysznicowych i kranach. Urządzenie to ograniczy ilość przepływu gorącej wody i jej temperaturę.

Przechowuj zabawki i rzeczy osobiste w łazience

Dobrym pomysłem jest posiadanie miejsca do przechowywania dziecięcych zabawek i przedmiotów osobistych. Ty możesz dodawać kosze i dziecinne przystępne szuflady dla ten purpose. Także utrzymuje w pamięci że gdy dzieci mają swój wyznaczającą szufladę dla ich osobistych rzeczy, ja daje one sens duma.

Farba zmienia nastrój

Odwołaj się do charakteru swojego dziecka malując łazienkę na kolor, który uwielbia i dodaj przyjazne dziecku akcesoria. Neutralne kolory są idealne do płytek i szafek, podczas gdy jaśniejsze palety mogą być używane do farby i akcesoriów. Farba jest jednym z najlepszych sposobów, aby ożywić swoją łazienkę, i to jest łatwe do zmiany, jeśli zdecydujesz, że chcesz coś innego.

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.