Najnowsze wiadomości

20 lipca 2024 2:23

Top trendy łazienkowe w codziennych łazienkachOto wiadomość, na którą wszyscy czekaliście: Nie musisz zatrudniać projektanta, aby stworzyć designerską łazienkę.

Dla tych z Was, którzy rozpoczynają projekt renowacji łazienki, styl jest bez wątpienia jednym z najważniejszych aspektów, z całą gamą trendów w projektowaniu do wyboru. W tym wpisie na blogu przyjrzymy się kilku najpopularniejszym trendom łazienkowym i pokażemy Wam wspaniałe łazienki (nadesłane przez naszych klientów), które doskonale je realizują.


1. Wspaniałe tapety

Podczas gdy płytki lub panele ścienne do łazienki są jednym z najbardziej powszechnych pokryć ściennych, tapeta może wyglądać absolutnie wspaniale, gdy jest używana w łazience, szatni lub łazience z łazienką, a jej popularność rośnie. Wybierając ulubiony wzór, należy przede wszystkim wybrać dobrą [wysokiej jakości tapetę łazienkową](https://victoriaplum.com/browse/bathroom-and-kitchen-wallpaper), która jest specjalnie powlekana, aby sprostać często gorącemu i wilgotnemu środowisku. Należy także zadbać o dobrą wentylację lub wentylator wyciągowy, aby zapewnić jej ochronę. Alternatywnie można pokryć zwykłą tapetę warstwą lakieru, aby zapobiec jej odklejaniu się lub uszkodzeniu.

Tapety pozwalają nadać ścianom w łazience fakturę i głębię oraz uzyskać styl, którego nie dałoby się uzyskać za pomocą płytek. Pomaga także wprowadzić odrobinę koloru do całego wystroju.

Klient VictoriaPlum.com, Tom z Wokingham, użył pięknej czarnej tapety z fakturą i misternym nadrukiem kwiatów, aby stworzyć piękną ścianę w swojej toalecie w szatni.


2. Majestatyczna monochromatyczność

Czerń to autorytatywny i mocny kolor, który zawsze będzie doskonałym wyborem dla Twojej łazienki. Połączenie czarnych elementów z jaśniejszymi sprawi, że meble będą się wyróżniać i nada łazience charakterystyczny styl. Kontrast czerni i bieli doskonale sprawdza się w mniejszych łazienkach, nadając im ciemny i dramatyczny wygląd.

Peter z Londynu doskonale wykorzystuje kontrastujące czarne płytki i białe meble łazienkowe, aby uzyskać monochromatyczny wygląd. Szczególnie podoba nam się biała, wolnostojąca wanna Harrison, która wygląda naprawdę stylowo i świetnie wyróżnia się na tle czarnych płytek ściennych.


3. Opływowy i gładki

Jedne z najbardziej stylowych łazienek to te, które są najbardziej efektywnie zaprojektowane. Świetnym pomysłem jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w łazience dzięki najnowocześniejszemu wzornictwu, które nie tylko świetnie wygląda, ale także dodaje wiele funkcjonalności. Meble, które łączą w sobie wiele elementów, takich jak schowek, umywalka i toaleta, sprawiają, że łazienka wygląda na większą, ponieważ uwalnia się więcej miejsca na podłodze.

Irene z Lowestoft używa meblościanki, która idealnie pasuje do szerokości jej łazienki. Urządzenie wygląda świetnie, ponieważ w elegancki sposób ukrywa spłuczkę toalety i rury umywalki. Irene udało się zmieścić dużą ilość mebli łazienkowych na małej przestrzeni bez tworzenia bałaganu w łazience.


4. Surowe drewno

Odsłonięte drewno powraca do mody. W łazience warto wykorzystać naturalne piękno drewna, wybierając meble, podłogi, a nawet ściany. Elementy z surowego drewna, takie jak drewniana szafka, tworzą piękny punkt centralny w łazience. Ziarna i tekstury drewna tworzą inne odczucie i wygląd, dodając jednocześnie odrobinę zewnętrzności.

Jacqueline z Kumbrii pokazuje, jak pięknie może wyglądać odsłonięta drewniana belka w jej łazience. Belka nadaje łazience rustykalny, zwietrzały styl i dodaje jej charakteru.


5. Klasyczny wiktoriański

Meble łazienkowe w stylu epoki są obecnie bardzo na czasie i mogą dodać odrobinę klasy Twojej eleganckiej łazience. Wolnostojąca wanna to szczyt luksusu i sprawia, że łazienka w stylu wiktoriańskim nabiera nowego wymiaru. Klasyczne białe, tradycyjne meble uzupełnią ten wygląd o dodatki, takie jak chromowane krany i wykończenia. Wykorzystując istniejące elementy pomieszczenia, takie jak gołe deski podłogowe lub odsłonięte cegły, możesz naprawdę pomóc w poprawieniu ogólnego projektu.

Jez z Portsmouth prezentuje elegancką wannę na kółkach w swojej klasycznej łazience w stylu wiktoriańskim. Podobają nam się takie detale wykończeniowe, jak stary plakat, który naprawdę pomaga przenieść się w czasie.


Uwagi końcowe

Te niesamowite projekty, nadesłane do nas przez klientów VictoriaPlum.com, pokazują, że każdy może stworzyć modną łazienkę bez konieczności bycia projektantem wnętrz. Ważne jest, aby zastanowić się, ile masz miejsca i zaplanować, jakie meble możesz w nim zmieścić. Na tej podstawie można wybrać styl i zaprojektować idealną łazienkę.

Wszystkie zestawy łazienkowe i meble na tych zdjęciach zostały zakupione w VictoriaPlum.com, więc to tylko potwierdza, że nie musisz przepłacać, aby stworzyć swoją wymarzoną łazienkę. Dlaczego nie sprawdzić oszałamiającej gamy kolekcji zestawów łazienkowych dostępnych już dziś?

Lorem ipsumus

placeholder text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et irmagnUt enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequatDuis ee dolor in reprehenderit.